PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741774}

Alena

4,6 851
ocen
4,6 10 1 851
Alena
powrót do forum filmu Alena

Podejrzewam, że od ludzi, którzy obejrzeli może z pięć pierwszych minut filmu. Szkoda, nie wiecie, co tracicie. Szczególnie ze względu na jedno z najlepszych zakończeń, jakie widziałam.

stairwaytoheaven_2

A to stąd że można się domyśleć wszystkiego i dlatego tylko 5/10, pewnie mało horrorów oglądasz ?

ocenił(a) film na 5
stairwaytoheaven_2

dokładnie jak przedmówca - domyśliłem się, a zakończenia pewnie zobaczysz jeszcze o wiele lepsze :):)

ocenił(a) film na 8
stairwaytoheaven_2

Popieram. Film był bardzo dobry. Faktycznie, może scenariusz nie był specjalnie oryginalny, ale to nie zawsze jest najważniejsze. Film był przede wszystkim poruszający i miał świetny klimat. Myślę, że tego typu kino trafia raczej do bardziej introwertycznych widzów :)

ocenił(a) film na 7
stairwaytoheaven_2

Klimat i jeszcze raz klimat. To decyduje w tym filmie o możliwości wystawienia bardzo przyzwoitej noty. Niezdecydowanym weteranom gatunku polecam. Wielbicielom szybkiej akcji, mordobicia, hektolitrów krwi i adrenaliny odradzam. A zakończenie filmu.... niezłe :)

ocenił(a) film na 4
stairwaytoheaven_2

Film jakich wiele. Bardziej thriller psychologiczny niż horror. Dla weteranów - zakończenie jasne od 10 minuty "akcji". Klimat typowy - jak na szwedzki film, jednak dla fanów kina skandynawskiego może okazać się zbyt zamerykanizowany. I co niewybaczalne - postaci przerysowane, przez co bardziej groteskowe w odbiorze. 4/10 to sprawiedliwa ocena.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones