PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808105}
5,6 10 033
oceny
5,6 10 1 10033
Alex Strangelove
powrót do forum filmu Alex Strangelove

Lepszy jest Alex bo chociaż niektóre momenty są śmieszne chociaż troche w Love Simon nic

ocenił(a) film na 5
marcin_lendzion

Zgadzam się, Simon mega przesłodzony i przewidywalny, oceniłem na słabe 4. U Alexa tylko trochę lepiej, więc naciągane 5.

użytkownik usunięty
marcin_lendzion

nie wiem kochani czy wiecie co oznacza prawdziwa, dobra reprezentacja LGBTQ+, ale Alex Strangelove na 100% nie należy do tej kategorii, podczas gdy Love Simon należy.
Alex Strangelove jest stereotypowym filmem, zawiera niesmaczne żarty na temat grupy LGBTQ+ typu "może powinnam zostać lesbijką" i sam w sobie promuje, że bycie dziewicą/prawiczkiem w liceum jest czymś wartym śmiechu i jest nie na miejscu. Natomiast Love Simon, dla mnie, osoby homoseksualnej i dla wielu osób homoseksualnych, biseksualnych itd. jest to film pełen bardzo znajomych emocji, dialogów jak np. scena w której Simon rozmawia ze swoja mamą i mówi, że to nadal on, nadal jest tym samym Simonem. Może i Simon jest przewidywalnym, wątek z tym kim jest Blue został poprowadzony w taki, a nie inny sposób, ale mimo wszystko uważam, że Alex Stangelove nie dosięgam w żadnym aspekcie do Love Simon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones