PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31724}

Ali

7,1 23 091
ocen
7,1 10 1 23091
6,7 10
ocen krytyków
Ali
powrót do forum filmu Ali

Jak w temacie - do wszystkich fanów "pięściarskich" filmów - moglibyście mi polecić dobre filmy o bokserach?
Zamówiłam sobie na dvd "Za wszelką cenę", "Człowieka ringu" i "Ali'ego", więc wkrótce obejrzę. Oczywiście widziałam wszystkie, poza ostatnią, części "Rocky'ego".
Jak znacie jeszcze inne filmy tego typu warte obejrzenia, to piszcie. Z góry dziękuję!

salus_in_platone

Według mnie najlepszy film o bokserach to "Wściekły byk".
Jeszcze znam film z Meg Ryan "Królowa ringu", ale mnie on nie przypadł do gustu.

ocenił(a) film na 8
salus_in_platone

dziś "Huragan" na Polsacie. Z Washingtonem. Do tego świetny film "Bokser" z Danielem Day-Lewisem. Rewelacja. No i te które zostały zakupione też warto obejrzeć :)

ocenił(a) film na 8
salus_in_platone

jeden z moich ulubionych: "Bokser" z Danielem Day-Lewis'em:)

ocenił(a) film na 8
aerosplain

"Gladiator"-film bodajże z 1992 roku, trochę naiwny i sentymentalny ale uwielbiam go;]

salus_in_platone

Ostatnio widziałem "Bokser" (niemiecki z 2009 - nikt znany nie gra), nie jest to dzieło wybitne ale jako film o boksie - może być. Dla fanów ringu myślę.

ocenił(a) film na 9
salus_in_platone

Cinderella Man - polecam, naprawde świetny film bokserski jeszcze starej szkoły boksowania :) Russel Crowe w roli gł.

ocenił(a) film na 9
LCCoolC

sry, nie doczytałem, że Człowieka Ringu już zamówiłaś :) ja lece tylko angielskimi tytułami, bo polskie tłumaczenia są straszne. Pozdrawiam i sry raz jeszcze za gafe :)

salus_in_platone

Mi Podobał się film z Ruselem Crowem i Rene Zelweger,i oczywiście Rocky

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones