PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=776064}
6,9 29 602
oceny
6,9 10 1 29602
Alibi.com
powrót do forum filmu Alibi.com

Kopanie psa, bicie kota, rasizm, stereotypy płciowe - naprawdę humor na najwyższym poziomie. Przypomniałam sobie, dlaczego tak rzadko oglądam komedie. Pewnie idealizuję, ale po Francuzach spodziewałam się czegoś mniej prostackiego. Nie mam taryfy ulgowej, żenada.

ocenił(a) film na 6
sick_rose

Ojojoj kopanie biednego pieska z kotkiem i ci nieszczęśni uchodźcy... Jak widzę takie wpisy to myślę sobie, że skoro brakuje ich autorom choć odrobiny luzu to w rzeczywistości muszą być bardzo nieszczęśliwymi ludźmi. Nie było tam nic wulgarnego, żarty trzymały solidny poziom a gagi - choć początkowo wydawały się często oklepane - to w puencie okazywały się genialne. No ale zawsze znajdzie się jakaś smutna Karynka której światopogląd nie pozwala na śmianie się z tak 'okrutnych' rzeczy jak podpalony piesek. Weź wyciągnij tego kołka z du..py bo się słabo robi na widok takich smutnych jak pi**da femin z wypraną lewackimi bzdurami główką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones