PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3767}

Alicja już tu nie mieszka

Alice Doesn't Live Here Anymore
7,2 2 787
ocen
7,2 10 1 2787
7,6 10
ocen krytyków
Alicja już tu nie mieszka
powrót do forum filmu Alicja już tu nie mieszka

Nie wiedziałem na początku o co chodzi, po co wzięli chłopaka do zagrania dziewczyny. Teraz sprawdzam obsadę, a tu się okazuje, że tak wyglądała pani Foster w młodości.

ocenił(a) film na 7
jorger

Ja z początku myślałem, że rodzice zawsze chcieli mieć córkę to nazwali go dziewczęcym imieniem. Pod koniec filmu miałem niezły ubaw. I jeszcze się dziwiłem. Czemu on nosi spódnicę? Ładnie go ubierają rodzice :D
I głos miała też jak chłopak :o

ocenił(a) film na 6
jorger

Dokładnie takie samo odczucie co Van_21; tym bardziej, że ciągle mówił(a) o tym jakie to miasto dziwne. :D No i miała bardziej "męski" głos od tego chłopaka.

ocenił(a) film na 8
jorger

no to się przyłączę. również myślałam, że to chłopak hehe.

ocenił(a) film na 9
jorger

Przypominała mi Tośkę z "Dziewczyna i chłopak" :v

ocenił(a) film na 8
jorger

Właśnie mnie rozłożyła na łopatki ta scena, kiedy rodzice odbierają dzieciaki z izby/komendy po chlaniu wina i Audrey żegna wszystkich okrzykiem "so long, suckers!".
Pomyślałem, ale czadowy małolat i jeszcze ta kiecka, do tego przy okradaniu sklepu muzycznego mówił coś o czirlidowaniu ha ha.
A na samym końcu filmu Alice mówi do Tommiego, że Audrey jest chyba dla niego za dojrzałą koleżanką, patrzę na obsadę, a to Jodie Foster :D
Piękna rzecz!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones