PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118642}

Aligator

Alligator
5,6 1 281
ocen
5,6 10 1 1281
5,7 3
oceny krytyków
Aligator
powrót do forum filmu Aligator

Odświeżyłem sobie dzisiaj coś co oglądając kiedyś jako dziecko zrobiło na mnie spore wrażenie.
Dzisiaj po latach, kiedy mój gust filmowy się wyrobił i film przestał być dla mnie pustą rozrywką (czyli nie ważna treść aby z fajerwerkami :)
Muszę przyznać iż film dalej mi się podoba, oczywiście już znacznie mniej. Obraz ten jest właśnie taką rozrywką o której pisałem ale o to właśnie w tym chodzi.
Tego typu filmów jest cała masa, gdy to siły natury/przyrody napadają na człowieka.
Ja jako dzieciak młóciłem właśnie takie filmy na przemian z filmami karate. Z nimi jest tak albo się je lubi albo nie.
Fakt faktem, że jest cała masa gniotów gdzie nawet efekty wołają o pomstę do nieba, że o grze aktorskiej już nie wspomnę.
Ale tutaj na szczęście nie mamy takich minusów, cała historia chociaż trochę banalna i przewidująca stoi na dobrym poziomie i jest fajnie zrealizowana (opowiedziana) same efekty jak na lata 80 są rewelacyjne, a co do gry aktorskiej to fajnie czuje się ten amerykański klimat.
Podsumowując film "Aligator" przeżył próbę czasu z niewielkimi uszczerbkami na skórze :)

ocenił(a) film na 6
Ptysiek62

W dzieciństwie zrobił na mnie wrażenie. Teraz niestety już takiego nie robi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones