PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767722}
6,4 4 253
oceny
6,4 10 1 4253
All Eyez on Me
powrót do forum filmu All Eyez on Me

Film o najwspanialszym raperze wszechczasów, bedzie hit!

cizia1981

najwspanialszym? moze i bedzie hit i napewno sprawdze ten film, ale widze ze najwyrazniej niewiele obcowalas z rapem skoro 2Pac jest dla ciebie najwspanialszy raper wszechczasow :) obstawiam ze masz starsze rodzenswo ktore wprowadzilo cie w ten blad.

ocenił(a) film na 6
blamblam

wiadomo jego wypowiedź była mocno subiektywna, aczkolwiek twoje zarzuty o jakimś rodzeństwie wprowadzającym w błąd jest dla mnie nie zrozumiałe, z chęcią przeczytam kto według Ciebie jest najlepszym raperem na przestrzeni dajmy na to 20lat, łącznie z uzasadnieniem, pozdro.

ocenił(a) film na 3
HSMTO

na przestrzeni 20 lat to pewnie Ice Cube bo dalej potrafi nieźle nawinąć

blamblam

zastanów sie a później pisz bzdury

blamblam

Tak, 2pac jest jednym z najwspanialszych raperow wszechczasow, moze Ci to nie odpowiadac, ale taka jest prawda ;) I juz zapewne nigdy nie bedzie drugiego takiego jak on.

blamblam

Spójrz na moj nick trudno o starszego brata:) to jest moje zdanie dla mnie on był jest i będzie najwspanialszym raperem poniewaz jego barwa głosu najbardziej mi odpowiadała

cizia1981

Cizia masz racje. Slucham go, ale nie tylko oczywyscie od 20 kilku lat.

cizia1981

Oceniać kto był najlepszym raperem w historii na podstawie, uwaga, barwy głosu ;] Ech, dzieci :)

blamblam

hmmm a ja popieram... bynajmniej miał chociaż charakter.... i nie mam starszego rodzeństwa:-) sama jestem starsza:-)

Afenis

kolejna Farna

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
cizia1981

i choć jest mega wielu zaj*bistych raperów.. to reasumując każdego twórczość 2 Pac byłby na 1 miejscu.. póki co..
Chociaż robiliśmy sondaż na podstawie opinii fanów rapu to pierwsze miejsce zajął - Rakim.. pewnie ze względu na projekt z Eric'iem B.. w czołówce się znaleźli m.in.. KRS-One / Guru / Notorious BIG / Ice Cube / Snoop Doggy Dogg / Eazy E.. na dalszych miejscach byli.. B-Real / Mc Ren / MC Eiht / Dr Dre / Nas / Big L / Big Pun / LL Cool J / i nie trwie go Jay-Z xD

Lucanius

Kiedys snoopy i dre to było coś ale nie słuchałam biggiegio jego głos mi w ogole nie podchodził, zresztą kiedys hip hop to było coś dzisiaj brakuje prawdziwej muzyki

cizia1981

Snoop i Dre zawsze rzadzili - "Nothing but a G Thang" :) ale Notorious tez byl dobry jak sie go sluchalo, takze jak zyl jeszcze :) no i pozniej RIP

cizia1981

Jak już to o najbardziej przecenionym raperze wszech czasów.

John_Melendez

Przecenionym? Legenda już za życia. Taki gościu zdarza się raz na x lat.

cizia1981

Przecież notorious wyszedł w 2009 r.

cizia1981

a co będzie, jak będzie kicha?

ocenił(a) film na 3
cizia1981

hit to raczej nie jest

cizia1981

wybacz ale tupac i biggie są razem najlepsi pisze są ponieważ mimo że już ich nie ma to żaden ale to żaden raper na świecie im nie dorówna!!

cizia1981

Eminem

ocenił(a) film na 6
cizia1981

nie czekaj
szału nie ma

cizia1981

Mozna oglądnąć gdzies juz z napisami?

boy992

Uwielbiam go , czy najlepszy? Nie wiem. Było i jest wielu świetnych muzyków w tej dziedzinie. Ale nikt nie miał takiej charyzmy moim zdaniem. Ktoś pisał o barwie głosu. Przecież to jest muzyka, tego ma się również świetnie słuchać. Mi bardzo pasuje jego barwa głosu, ale czy znów najlepsza? Dużo raperów miało zajebiste barwy głosu. I tak można ciągnąc flow , przekaz. Nie szufladkuje się. Dla mnie jest legenda w tej muzyce i zawsze będę do niego wracał.

ocenił(a) film na 3
cizia1981

to nie hit to shit

ocenił(a) film na 3
cizia1981

opposite of the hit jakby tupac powiedział

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones