PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104248}
3,4 10 295
ocen
3,4 10 1 10295
Alone in the Dark: Wyspa cienia
powrót do forum filmu Alone in the Dark: Wyspa cienia

Na Polsacie

użytkownik usunięty

Heh, w końcu obejrzę jakiś film Uwe Bolla :D

ocenił(a) film na 5

Sorka, chyba na TVN. W "środowe wieczory z horrorami"...

<za krótki>

ocena 3.42, ale obejrze dla Slatera i chocby po to, zeby wyrobic sobie wlasna opinie.

ocenił(a) film na 5
horovitz

Zgadzam się z tobą... Dla wyrobienia własnej opinii...

ocenił(a) film na 4
adrian

biedacy... nawet nie zdajecie sobie sprawy na jakiego gniota jesteście narażeni... Osobiście nie miałem jeszcze do czynienia z tym filmem, ale pan Boll jest mi skądinąd znany z takich produkcji jak House of the dead, Blood Ryan i Postal. I wiecie co?? Mogę powiedzieć o nim tylko jedną rzecz, nie zrobił ANI JEDNEGO nawet przeciętnego filmu!!! Stąd też zachęcam Was do podpisania petycji do pana Bolla, aby przestał parać się reżyserią filmów...

BabciaSamoZlo

ja tam blood ryan i postala ogladalem i nie narzekam :) Naprawde spoko filmy, a ten film ogladalem pare lat temu i nie pamietam go zabardzo, wiec wypada znow obejrzec i dac odpowiednia ocene :)
A tak na marginesie to powinni dodac jeszcze ze ten film to SF lub fantastyka, bo zapewne stad tak niskie noty :)

ocenił(a) film na 4
dragonait

jednak na Uwe się nie zawiodłem, odwalił rzetelną fuszerkę jak zawsze, 4/10.

BabciaSamoZlo

Wyrozumiały z Ciebie człowiek, ja nie mam na tyle litości w sobie- 1/10
Ale przynajmniej było zabawnie miejscami, jednak chyba nie o to chodziło twórcy tegoż... "dzieła". Noi musiałem siorę ratować przed uduszeniem ze śmiechu jak końcówkę zobaczyła z tą pędzącą kamerą i "Wish I Had An Angel" Nightwisha na napisach póścili- pasowało jak przysłowiowa pięść do nosa...

ocenił(a) film na 4
Razoel

mnie cholera zastanawia jedna rzecz... Mianowicie repertuar TVNowskiego "kina grozy"... W zeszłym tygodniu była śmiertelna gorączka, szmira nawet gorsza od tego, bo tu przynajmniej było czasami ciemno, więc na bardzo upartego (powtarzam, bardzo), mogłeś czasem się czegoś przestraszyć. Tam?? Nic, zero, null... Co będzie w przyszłości?? Jakie jeszcze gnioty nam zaserwują, aby tylko się nie wykosztować na licencję jakiegoś porządnego kina grozy??

ocenił(a) film na 6
BabciaSamoZlo

Jest jeszcze tyle słabych produkcji, że coś na pewno się znajdzie. :] Polsat też kiedyś zrobił taki fajny cykl gniotów, które niczego więcej nie udawały ("Pająki", "Krokodyle itp.).

ocenił(a) film na 6

Tak zamaskowali oryginalny tytuł, że nieomal bym tego faktu nie przegapił. :)
Reżyser kiepski, ale film się nawet nieźle oglądało. Przynajmniej mi. :)

ocenił(a) film na 1
Khaosth

Tak się akurat złożyło, że w tym tygodniu miałem niewątpliwą przyjemność obejrzeć 2 filmy tego zaiste wspaniałego reżysera. Pierwszym był Dungeon Siege, na podstawie gry o tym samym tytule - jak dla mnie typowy średniak, ale do zdzierżenia. Niestety nazbyt bardzo uwidoczniło się to, iż reżyser bardzo nawiązywał do klasyków tego gatunku - Władcy pierścieni i Merlina. Nie grałem w grę więc totalnie nie mam pojęcia, na ile oddał jej realia. Natomiast to co zobaczyłem w ekranizacji alone in the dark to jakaś patologia. Wpierw napisy trwające dobre pięć minut, potem od razu jesteśmy wrzuceni w wir bezsensownej, niezrozumiałej akcji. Przez cały czas zastanawiałem się, o co w tym wszystkim chodzi. Oprócz tego zastanawiania się, dumałem dlaczego to film na podstawie AITD? Jaki związek, tam samotny bohater rozwiązywał zagadki i wszystkiemu temu towarzyszyło poczucie osamotnienia, mrok i tajemnicze postaci, w filmie natomiast otrzymujemy bohatera wypruwającego setki tysięcy pocisków (w bliżej nieokreślonym kierunku), któremu towarzyszy cała armia komandosów. Jedyną zagadką, jaka się mi objawiła była tajemnica sensu tego filmu.
Zdecydowanie był to jeden z najgorszych filmów, jakie widziałem w życiu.Zdecydowanie odradzam zapoznawać się z tym "czymś"

zjomal88

Popieram przedmówcę w 100%. Film był tak tragiczny, że nawet nie śmieszył swoim idiotyzmem. Gdyby nie wyjątkowe samozaparcie, przełączyłbym po 15 minutach seansu. Czy ktoś mógłby wyjaśnić o co konkretnie chodziło w tym filmie?

ocenił(a) film na 7
enzo07

A mi tam się film podobał ;p macie racje to nie był film na oskara ale można było obejrzeć przed snem ;p

PS: Jak sie nazywała ta piosenka na końcu?

ocenił(a) film na 5
Radokino

"Wish I Had An Angel" zespołu Nightwish .

ocenił(a) film na 7
adrian

Nie, o inna mi chodzi o tą co już się pokazuje jak są napisy...

ocenił(a) film na 7
Radokino

A nie jednak miałeś racje to jest ta piosenka :) dzięki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones