PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=592999}

Alvin i wiewiórki 3

Alvin and the Chipmunks: Chipwrecked
6,2 19 508
ocen
6,2 10 1 19508
Alvin i wiewiórki 3
powrót do forum filmu Alvin i wiewiórki 3

1-15 min: Ludzie dookoła mnie smiali sie z początku filmu na głos przez 15 minut. Tylko z czego? To irytująca.. jedna dziewczyna tak sie śmiałą że złapała mnie za gardło
16-30: Jakieś gościu za mną jadł coś, pił piwo, bekał, pierdział... nie dało sie skupić na filmie
31-45: Do gościa o którym mówiłem przyszedł jakiś gościu po bilet a ten mu na to "Nie mam nie dam hahahahhahahahah" o wtedy ochrona przeszłą a on zaczął przeczeć i jednocześnie sie śmiać i ltać po całej sali.
46-60: Jakiś gościu co zajął miejsce tego idioty ciągle jęczał przy "rękodziele" patrząc sie na Alvina.
60-87: ludzie zazeli sie na całej sali smiać itp

W między czasie co chwila ktoś robił zdjęcia, pierdział, bekał, siorbał, jadł na głos, rozmawiał, śmiał sie....

O czym był ten film?

Hrabia_Dracula

Na niezłej wsi mieszkasz, skoro nawet kina u Was budują ;o

Eld51

Byłem na premierze w mieście niedaleko mojej wsi. W mojej wis jest takie kino ale tam puszczają filmy po premierze z 2 lata

Hrabia_Dracula

U mnie w kinie (helios), jeszcze nigdy się tak nie zdarzyło, wiem co mówię, bo chodzę do niego co tydzień. A opis fabuły jest napisany na stronie, więc masz odpowiedź na pytanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones