PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209668}

Alvin i wiewiórki

Alvin and the Chipmunks
6,3 53 095
ocen
6,3 10 1 53095
4,1 9
ocen krytyków
Alvin i wiewiórki
powrót do forum filmu Alvin i wiewiórki

typowy film skierowany dla publicznosci w przedziale wiekowym 3-12, starszego widza film bedzie nudził i irytował(nie wszystkich, ale wiekszosc zapewne tak)

ocenił(a) film na 6
GacMaster

Film the BEST! :*

GacMaster

Nie zapominaj, że całą seria ma ponad 50 lat i wiewiórki nie kończą się tylko na dwóch filmach ten przedział wiekowy jest bardzo nietrafiony.

GacMaster

Już lepiej oryginalne wiewióry im puścić, albo chociażby któryś z klasyków Disney'a - bo raczej wątpie, żeby dziecko chciało samo oglądać, a zarówno dzieci, jak i dorośli znacznie lepiej będą się bawić przy "Królu Lwie", "Pięknej i Bestii" czy nawet Shreku. Mało dobrych filmów familijnych jest (no, ok... premier mało. Ale to musi być nowe?)

GacMaster

wiec czemu baranie zle oceniasz skoro to bajka dla dzieci wiec normalne ze dla Cienie nie bedzie rewelacja

ocenił(a) film na 9
kickos

Dzis leci wiec moze zmieni jeszcze zdanie;]

ocenił(a) film na 3
kickos

shrek tez jest dla dzieci, a mi sie podoba.

ocenił(a) film na 9
GacMaster

No właśnie nie wszystko musi byc dla dzieci;]
Dorosli tez ogladaja i tez je lubia;]

GacMaster

ja jakoś NIE jestem dzieckiem a film bardzo mi się podobał. 10/10 (;

ocenił(a) film na 8
GacMaster

Moim zdaniem film jest dobry. Skierowany do dzieci, ale również do starszej publiczności.
Zwykły, rodzinny film, który można obejrzeć w piątkowy wieczór z całą rodziną.
Dla mnie wielkim plusem była muzyka.

Keede

Bardzo dobry familijny film. Wiewiórki świetne animowane, piosenki fajne, dialogi śmieszne, nawet polski dubbing całkiem niezły (fragment z kawką mnie rozbroił, tłumacz musiał to sam wymyślić). Fabuła może prosta i przewidywalna, ale muszę powiedzieć, że ciekawie się oglądało. Cały czas coś się dzieje, film się nie dłuży, a to najważniejsze. I mimo, że mam ponad 20 lat daję mu 10/10. A co! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones