PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209668}

Alvin i wiewiórki

Alvin and the Chipmunks
6,3 53 101
ocen
6,3 10 1 53101
4,1 9
ocen krytyków
Alvin i wiewiórki
powrót do forum filmu Alvin i wiewiórki

daję 8/10. Film jest śmieszny, wiewiórki słodkie - szczególnie Theodor. Według mnie przyjemna, komedia na wieczór

ocenił(a) film na 7
EM_DE_KE_AS

7/10 bo to fajna bajka przy której się uśmiałem i rodzeństwo miało zabawę. Nie znudziło ale też nie wywołało takiego "banana" na twarzy jak pierwszy Shrek.

Tenenit

Heeh, Shrek to Shrek. Z całą pewnością "Alvin i wiewiórki" śmieszniejszy od "Kung Fu Panda" (na przykład)

ocenił(a) film na 7
EM_DE_KE_AS

Kung Fu Pandy nie widziałem, ale widziałem jak siostrzeniec z czcią niemal grał w grę komputerową...
I faktycznie Teodor to najsympatyczniejszy wiewiórek z całej trójki :) Do tego Jason Lee świetnie zagrał, jak zawsze z resztą...

Tenenit

No:) Teodor był cudny:) I mimo, że z bajek wyrosłam już dawno temu to jednak tego typu animacje potrafią sprawić, że fajnie się przy nich wyluzować:) Mnie "Kung Fu Panda" nudziła. Mało było śmiesznych gagów. Jakieś takie nijakie.

ocenił(a) film na 7
EM_DE_KE_AS

"Chłopaki! Choinek się rozgniewał!" :)
Z bajek pamiętam że rozbawiły mnie do łez teksty z "Nowe Szaty Króla". Dubbingowane przez młodego Sztura między innymi.

Tenenit

hehe:)
A ja nie zapomnę kwestii osiołka ze Shreka - szczególnie z pierwszej części. Głos Jerzego Stuhra - wysmienicie brzmi przy jednoczesnym oglądaniu osiołka i słuchaniu tego co mówi;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones