PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209668}

Alvin i wiewiórki

Alvin and the Chipmunks
6,3 53 101
ocen
6,3 10 1 53101
4,1 9
ocen krytyków
Alvin i wiewiórki
powrót do forum filmu Alvin i wiewiórki

Bajka dla dzieci...?

ocenił(a) film na 10

Ok. Ma prawo wam się nie podobać, ale nie rozumiem, dlaczego uważacie, że to bajeczka dla dzieci...
To, że te tzn. wiewiórki ;), są słodkie, mają słodziutkie głosiki (jak to mówicie), to nie znaczy od razu, że to jest tylko dla dzieci.
Przecież nawet dorośli, chodzą na tego typu filmy i potrafią się z nich śmiać.

Byłam z kumpelą na tym w kinie i to ja, musiałam kupować bilety...
Dlaczego? Bo ona uważała, że "to siara kupować bilety na taką bajkę".
Ja nie mam pojęcia co w tym takiego :|.

ocenił(a) film na 6
Brittany

wedlug mnie byl to film dla dzieci, poniewaz nie poruszal w sumie powaznych tematow [dazacy tylko do zyskow przedstawiciel wytworni to jeszcze nic], humor byl na poziomie rozmumowania mlodszego widza [to nie obraza oczywiscie], a swiat przedstawiony w tym filmie ukazany byl w delikatnej, pozbawionej wulgarnosci, brutalnosci wersji. do tego jeszcze happy end, wiadomy od samego poczatku.

no i czy widzialas film dla doroslych, w ktorym wiewiorki by mowily?
;)

nie mowie, ze mi sie nie podobal. powinien jednak miec etykiete "do lat 10". :)

ocenił(a) film na 8
ramillis

Ramillis. Jak by się dłużej zastanowić, to nawet niektórzy dorośli mogli by wynieść wiele wniosków z oglądaia tego filmu.:)
A słowa " powinien jednak miec etykiete "do lat 10"."
są nienamiejscu bo dziecko ktore by miało mniej niż 10lat, poprostu nie zrozumie tego film(w całości).
Moja opinia to film dobry, idealny kiedy chcesz się odprężyć.

ocenił(a) film na 6
Mazik_3

Dlaczego sadzisz, ze dziecko ponizej 10 lat by nie zrozumialo?
Dzieci nie sa az tak opoznione ;) Bylam na tym filmie z 8 latnim dzieckiem i jakos nie miao ono problemow z opowiedzeniem fabuly. :)


"idealny kiedy chcesz sie odprezyc".
zgadzam sie z tym. ;)bo ja najczesciej odprezam sie na filmach dla dzieci.

A wnioski, ktore mogliby z tego filmu wyniesc dorosli, rzeczywiscie istnieja. [te ze nie pieniadze sa najwazniejsze, liczy sie rodzina, itp.]? Tylko ze takie same wnioski bymy juz podawane w wielu filmach, niekoniecznie o gadajacych wiewiorkach ;).

ocenił(a) film na 8
ramillis

Ale liczy się też pomysł na przekazanie morału.:)

ocenił(a) film na 6
Mazik_3

no i okej, nie uwazam, ze ten pomysl byl zly. tylko po prostu bardziej dla mlodszych, niz dla doroslych widzow. :) pzdr

Brittany

Rozumiem Cię całkowicie:) powiem szczerze, że mi się podobało a mam prawie 20 lat:P moim zdaniem jest to film dla każdego:) Te wiewióreczki jak je nazywam są przesłodkie i takie słodkie głosiki mają:) chciałabym mieć takie w domu:D Nawet człowiek dorosły przy tym filmie poczułby się jak dziecko;)
A do tych co uważają, że to wstyd iść na taki film to ich problem;] Ja bym z chęcią poszła na ten film z przyjaciółką czy nawet małym bratem czy siostrą;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones