PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209668}

Alvin i wiewiórki

Alvin and the Chipmunks
6,3 53 066
ocen
6,3 10 1 53066
4,1 9
ocen krytyków
Alvin i wiewiórki
powrót do forum filmu Alvin i wiewiórki

Ten film jest poprostu swietny . Motyw z spiewajacymi wieiorkami poprostu powala . zabawne smieszne fajne piosenki . Waltki aktorow tez zabawne . Wszystko fajnie leci . POLECAM wszystkim malym i duzym

tabaluga191919

He he no może nie arcydzieło ale film naprawdę fajny jest ^^

tabaluga191919

Nie przesadzaj jak bajka moze byc arcydziełem ;P hahaha A co do tej bajki to wedlug mnie dobry pomysł na wyciągniecie kasy ja osobiście nie popieram takiego wskrzeszenia czesci z lat 50 .

ocenił(a) film na 2
legionista951

beznadziejny humor

legionista951

humor humorem ta część niestety nie popisała się nim, bardziej był skierowany w stronę dzieci.
No ale co było najważniejsze to piosenki większość oryginalna jedyne w swoim rodzaju, zostali przy tradycji jeśli wiecie o czym mówię i to co najbardziej mi się podoba to te ich twardo wyryte charaktery idealne kopie z lat 80tych.
Pamiętajcie również, że to tylko bajka skierowana dla dzieci jak i starszych fanów ciężko stworzyć film dla widza praktycznie w każdym wieku a moim zdaniem wyszło im to całkiem nie zile i ta 7 chyba im się należy.

ocenił(a) film na 7
Lord_Alvin

To chyba dobrze, że był skierowany do dzieciaków, im też się coś należy w dzisiejszym kinie ;) Co jest do wszystkiego - to jest do niczego a po tytule "Alvin i wiewiórki" raczej trudno spodziewać się czegoś, co dotrze do dorosłego widza.

ocenił(a) film na 8
tabaluga191919

Może nie arcydzieło,ale jest naprawdę fajny;)) a daję mu dobre 8 /10

tabaluga191919

Mnie się bardzo podobało, oglądam niewiele bajek, a to mnie urzekło. Jak dla mnie mocne 8/10 ;) Polecam! Wiewióreczki są przesłodkie.

ocenił(a) film na 9
Camilla3

Tak a u mnie wiewiórki doczekały się nawet swojego filmiku na youtube:)
http://www.youtube.com/watch?v=aKzYVi0KeRw
Jak Wam się podoba?

grzesio_c

Supcio filmik ;)

ocenił(a) film na 1
tabaluga191919

jedno z największych gówien jakie oglądałam, nie polecam chyba że fanom pustych i nudnych filmów :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones