PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209668}

Alvin i wiewiórki

Alvin and the Chipmunks
6,3 53 101
ocen
6,3 10 1 53101
4,1 9
ocen krytyków
Alvin i wiewiórki
powrót do forum filmu Alvin i wiewiórki

Kto wymyślił ten film o śpiewających wiewiórkach? ;/ I jeszcze do tego ludzie się wczuli i zaczęli robić takie piosenki w Audacity i wrzucać na YouTube.

ocenił(a) film na 9
New_Age

ten film jest dla osób które mają troszkę poczucia humoru,fantazji i czegoś z małego dziecka :) a Ci którzy tego nie rozumieją nie muszą komentować i oglądać ;]

patrys_ka1

Czego nie rozumieją...? Wiewiórek o głosach jak to stworzenie z Czerwonego Kapturka i do tego śpiewających?
No i mój ulubiony argument - "jak Ci się nie podoba, to po co oglądasz". To niby jak mam się przekonać jaki to jest film? I nie mam prawa dzielić się tu na forum co o nim myślę? To po cholerę jest w ogóle to forum?

ocenił(a) film na 9
New_Age

Po co tyle nerwów przy filmie dla dzieci? Oczywiście, że możesz się dzielić swoim zdaniem po to jest forum, jak słusznie zauważyłeś. Tobie się nie podobał ok. Mnie bardzo rozśmieszył. Każdy może mieć własne zdanie. A jeśli chodzi o te ich głosy, to wydaje mi się, że na nich głównie oparty jest komizm tego filmu czy tam bajki jak kto woli ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones