PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3808}
8,0 33 660
ocen
8,0 10 1 33660
8,6 39
ocen krytyków
Amator
powrót do forum filmu Amator
ocenił(a) film na 10
tomasz_user

Ha! Rzeczywiście to jakaś kpina z widzów, którzy takie kino chcą oglądać. Chora godzina i chora ramówka (żeby sarkastycznie nie pisać: "w chorym kraju"). Z ciekawości zapytam na jakim kanale ma mieć emisja ? Różnie to bywa więc kto wie czy jednak nie przysiądę sobie na kolejny seans z "Amatorem".

Mad_X

sorry nie zauważyłem wcześniej że nie napisałem. film będzie puszczała tvp2.
oczywiście mój post to czysty sarkazm i jestem zażenowany tą całą sytuacją z ustalaniem ramówki.

tomasz_user

teraz widzę że Amator jest na youtube, prosze bardzo. http://www.youtube.com/watch?v=572Duj8VBJ0
kicham na tv, za co ja płacę abonament ?

tomasz_user

TVP znalazło czas o 3.45 na realizację swej "misji" ...

ocenił(a) film na 7
tomasz_user

Żenada... Nie było sensu czekać. Pora dla ludzi cierpiących na bezsenność :/

ocenił(a) film na 8
stachura_88

to się cieszcie, że nie czekaliście. Seansu nie było. Chciałem nagrać, no i nagrałem- kolorowe paski, napis TVP2 i buczenie...

Captain_America

nie było emisji ? współczuję. robią ludzi w przysłowiowego ch* ja . tvp kompromituje się na całej linii, nie wiem jakim kretynem trzeba być aby tak umyślnie się kompromitować jak to robi nasz państwówka. paranoja.

ocenił(a) film na 7
tomasz_user

Haha... To już nie pierwszy raz kiedy nie ma emisji. Kiedyś czekałem również do późna na film (nie pamiętam tytułu) i jedyne co zobaczyłem to kolorowe paski. Zgadzam się z kolegą, to kompromitacja TVP.

ocenił(a) film na 10
stachura_88

Właśnie leci na TVP 1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones