PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=634121}

Amazonki

Yang Men Nu Jiang Zhi Jun Ling Ru Shan
4,7 98
ocen
4,7 10 1 98

Amazonki
powrót do forum filmu Amazonki

Angielski

ocenił(a) film na 3

Okropnie ogląda się film obsadzony w kulturze wschodniej w języku angielskim. To brzmi jak jakaś kpina. Przez to zrezygnuję z oglądania tego filmu do końca. :/ Z drugiej strony nie jest to film najwyższych lotów. xD

ocenił(a) film na 10
Alix8484

Trzeba było oglądać wersje oryginalną aczkolwiek z napisami , wtedy ogląda się bardzo dobrze. Dla mnie film genialny , muzyka świetnie dobrana , obsada bardzo dobra efekty też jak na takich lotów film. Generalnie mogę polecić go wszystkim miłośnikom sztuk walki i historycznych projekcji ;D Byłem mile zaskoczony oglądając go .

nicolas39

Czy ten film jest równie dobry jak "Musa the Warrior"?

ocenił(a) film na 7
Alix8484

Ja przeszłam przez angielską w całości, ale planuję też wersję chińską z napisami. Mam wrażenie, że dziwnie przenieśli akcenty tonalne z chińskiego na angielski - momentami nie brzmiało to zbyt angielsko. Może to moje przewrażliwione ucho anglisty zresztą, ale...

ocenił(a) film na 7
TangoAndWaltz

[I tak nic nie przebije rosyjskiego lektora nakładanego na polskiego lektora nakładanego na wersję rosyjską albo tłumaczenia na żywo rodzinie z niemieckiego lektora nakładanego na wersję angielską... to są dopiero doznania :) Polecam miłośnikom doznań extreme... pół sekundy rozkojarzenia ma tu skutki znaczące.]

ocenił(a) film na 7
TangoAndWaltz

Paradoksalnie wersja czysto chińska byłaby tutaj najprostsza, bo darowujesz sobie słownictwo i czytasz niewerbalne, jak w operze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones