PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662460}
5,3 34 750
ocen
5,3 10 1 34750
2,8 14
ocen krytyków
Ambassada
powrót do forum filmu Ambassada

Bardzo dobry

ocenił(a) film na 10

Swietny film, pelen zabawnych scen i dialogow. Niektore zarty stety-niestety nie do wychwycenia dla
szarej masy lubujacej sie w debilnych komediach i ciagnacej sznurkiem w swoich opiniach za
pierwszym hejterem. Widze, ze przekonanie o tym, ze im bardziej sie cos skrytykuje, tym jest sie
inteligentniejszym panuje powszechnie na polskich forach internetowych. Niestety teraz kazdy ma
prawo do wypisywania wszelkich durnot. Milej kontynuacji!

ocenił(a) film na 8
mananila

Chyba dużo ludzi zasugerowało się opinią. Tym bardziej komedia niesamowita - niewulgarna, a momentami nie brak czarnego humoru. Szkoda tylko, że efekty specjalne nie zostały dopracowane...

ocenił(a) film na 10
nikalemony

Chyba jestem za stary, oglądałem ten film w kinie i nawet efekty mi się podobały... ;]

ocenił(a) film na 7
falconxb

Zaskakuje mnie dlaczego film ma AŻ tak niskie oceny.Może nie jest to jakieś arcydzieło ale ogląda się go z przyjemnością i sądziłem,że nie będę osamotniony w swojej ocenie.Niestety chyba sie myliłem.

ocenił(a) film na 8
mananila

Ja też nie żałuję że oglądałem., Całkiem dobre. Kontrowersyjny temat jak na komedie, ale zrobiony ze smakiem. Jedna z lepszych polskich produkcji ostatnich lat. 6-7 punktów spkojnie, ale dąłem 8 bo uważam że warto podnieść średnią. Polecam Ambassadę :D

ocenił(a) film na 6
marcinouk

Film nawet spoko, ale główna bohaterka momentami bardzo denerwująca. Tak jak napisałeś 6 to odpowiednia ocena.

ocenił(a) film na 7
mananila

Niesamowita wizja warszawy niedotkniętej wojną... ciekawe jak to by się potoczyło:)

ocenił(a) film na 2
kamaz26

Obejrzałem dokładnie cały film. Oglądam bardzo komedii i wyłuskam żart nawet, gdy ,,zawodowcy". Tutaj były śmieszne momenty, ale nie takie typu ,,płakałem ze śmiechu" tylko zwykły uśmiech. Spodziewałem się czegoś innego. Nie chciałbyś wiedzieć jakby się to potoczyło.

użytkownik usunięty
mananila

Ocena 10. ARCYDZIEŁO KINA. Ladies and gentlemen, let's go home...

ocenił(a) film na 7
mananila

Trzeba się nie bać powiedzieć, że nam się coś podoba, jeśli tak jest naprawdę.
Napierdzielanie jak w bęben jak dla zasady, że trzeba KONIECZNIE STRZELIĆ FOCHA, bo jak nasze, to już koniecznie gówienko - to takie typowo dzisiejsze.
Nie wolno bowiem się pośmiać z niebanalnej komedii - jeśli to robisz, to nie jesteś TRYNDY.
Tak więc puszczam bąka i drapię się po jajkach rechocząc przed telewizorem. Dobranoc wszystkim.

ocenił(a) film na 1
mananila

swietny dla lemingow i debili

ocenił(a) film na 8
max38debil

Idź być troglodytą gdzie indziej. Filmweb jest za LGBT, więc radzę usunąć konto, bo przesiąkniesz.

użytkownik usunięty
mananila

Jak chcesz być wiarygodny to nie dawaj dziesiątek. Od razu widać, że opłacana ocena bo nikt zdrowy na umyśle nie nazwie tego filmu ARCYDZIEŁEM o którym będą w szkołach uczyć a to właśnie oznacza 10.

Ale ty jesteś bystrzacha, po prostu mantalista, rozgryzłeś wszystkich w mgnieniu oka. Przecież to oczywiste, że producent filmu zarezerwował w budżecie miliony złotych na łapówki za pisanie pozytywnych recenzji. Mi zapłacił tyle że kupiłem dom i samochód. A tobie ile iluminaci zapłacili za negatywne opinie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones