PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662460}
5,3 34 738
ocen
5,3 10 1 34738
2,8 14
ocen krytyków
Ambassada
powrót do forum filmu Ambassada

Film całkiem całkiem

ocenił(a) film na 6

całe szczęscie że ktoś nie wpadł na pomysł żeby wystąpił karolak, Adamczyk, i Szyc.

użytkownik usunięty
ari78

no baa dobre ale dali Adama "pedala" Darskiego i klapa

ocenił(a) film na 6

co jak co ale na naziste nadaje się idealnie ;)

ocenił(a) film na 6
ari78

Nergal świetnie sobie poradził w swojej roli ;). No ale jeżeli inni oceniają go pod względem muzyka (mimo iż jego muzykę lubię), a nie aktora to nie nasz problem :).

ocenił(a) film na 6
Papa_Emeritus

zgadzam się z tobą.
Znam aktorów ktorzy pół życia grają w serialach i tak są gorsi od niego, mimo ze nie jest aktorem.

użytkownik usunięty
ari78

Wie ktoś może gdzie go da się obejrzeć?

Właśnie leci na TVP :)

ocenił(a) film na 7
nwisz

Oglądałem właśnie na TVP 1 i muszę stwierdzić, że całkiem fajny film. Tylko te efekty specjalne. ;)

Telewidz

Wg mnie jak na polskie efekty to i tak wypas. Wszyscy są przyzwyczajeni do mega amerykanckich efektów, to teraz tak jest :P

Telewidz

Bardziej bym ubolewał, że akcja czasami siadała (i humor), a nie efekty specjalne w komedii.

Widzę, że już nie miałeś się do czego przyczepić, bo akurat jego gra była spoko.

ocenił(a) film na 7
ari78

Ciekawie była pokazana końcówka filmu. Jak by to bylo jak by wojny nie było

Pietro1906TS

Za mało wieżowców, jak na brak wojny ;)

ocenił(a) film na 7
innertia

Ameryką troche zaleciało,z tymi wieżowcami to nie poszaleli ale o żydach nie zapomnieli .

ari78

Nie chcę nic mówić, ale to idealna obsada do filmu wojennego i aż dziw, że się takie twarze u nas marnują. Karolak to przecież wypisz - wymaluj Josef Mengele, Adamczyk wygląda jak bliźniak Joachima Ribbentropa, a Szyc z powodzeniem mógłby zagrać Klausa Barbiego :D

ocenił(a) film na 7
Yog_Shoggoth

Jest taki film ...Czas honoru tylko Karolaka brak

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones