PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662460}
5,3 34 769
ocen
5,3 10 1 34769
2,8 14
ocen krytyków
Ambassada
powrót do forum filmu Ambassada

Wałęsa przejął Rzeszę. Fajnie że w tej naszej kinematografii mamy tylu aktorów, odnaleźć się w
tym nie mogę

karollo24

Dało się zauważyć, że nie możesz. Zgłoś wniosek, żeby aktorowi w życiu wolno było zagrać tylko 1 rolę.

BICZ_NA_KICZ

Bez przesady z tą 1 rolą, ale odczuwam lekki przepych Więckiewiczem.

damjano

Odczuwasz przepych?To pewnie dlatego,że to znakomity aktor i oglądanie go to sama przyjemność.To żadna zbrodnia, że dobry aktor dużo gra. Inna sprawa, gdy z planu nie schodzi mierny aktor, to rzeczywiście może być irytujące, zwłaszcza,że zdolnych aktorów u nas nie brakuje.
No, chyba, że odczuwasz przesyt.W takim razie uprzejmie przepraszam .

Mamoniowa

Powiedziałem, że lekki przepych ale nie przeszkadza Mi to na chwile obecną, bo Więckiewicz jest świetnym aktorem. Tylko trochę Go pełno ost i tyle

damjano

Ależ ja wiem,co napisałeś.Ty za to najwyraźniej nie rozumiesz sarkazmu w mojej (i nie tylko mojej) wypowiedzi , więc może prościej: można odczuwać przesyt. Przepych to jest bizantyjski na przykład, oczywiście zakładając, że wiemy, co to takiego Bizancjum.
Jeśli nadal twierdzisz, że przepych to określenie na nadmiar czegoś(zakładam,że taka była Twoja intencja), to zamiast głupio dyskutować, sięgnij do słownika. Poczucia humoru tam nie uczą, ale poprawnej polszczyzny- i owszem.
Wypowiadając się w taki sposób na forum wystawiasz sobie średnie świadectwo.
Wiem,że przyszły czasy, gdy dziennikarz nie musi umieć pisać po polsku, aktor nie musi umieć grać, a prezydentem może zostać elektryk, ale, na litość, jak czytam takie byki to odkrywam w sobie zapędy dydaktyczne.
Zaś do "adremu"- Więckiewicz to wybitny aktor. Niech gra jak najwięcej. On akurat umie to, co robi.
Naprawdę, są dużo gorsi od niego, a wszędzie ich pełno.

Mamoniowa

No dobra polonista za Mnie żaden, czasami nie czytam tego co pisze i na odwrót też się zdarzy. Potem wychodzą takie śmieszne sytuacje

karollo24

ha ha. Gdyby to była fabuła może nie mielibysmy do czynienia z kiczem ha ha Wałęsa przejął rzeszę. Dobre jako kwitesencja tego filmu.

ocenił(a) film na 1
karollo24

Poczekaj jeszcze trochę to wałęsa zasiądzie za kokpitem enterprise i przejmie kosmos.

bzykus100

nie nasze standardy jak na razie ale pewnie do tego dojdzie. prędzej czy później

karollo24

I mogliby tak film pociągnąć - Hitler ginie a ci ss-mani biorą z naszych czasów Wałęsę i robią z niego swojego fuhrera.

ocenił(a) film na 6
karollo24

A potrafisz się odnaleźć przy niezniszczalnych? Tam Terminator, Rocky, Han Solo, William Wallace, Frank Dux i John McClane robią mega demolkę.
Deckard Shaw

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones