PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662460}
5,3 34 769
ocen
5,3 10 1 34769
2,8 14
ocen krytyków
Ambassada
powrót do forum filmu Ambassada

Resztę można sobie naprawdę podarować. Nudne, głupie, i bez sensu. Żenada

wiernikosia

a mnie się podobał ten film, fajny pomysł, często zabawny i wreszcie nie ma tego nieszczęścia Polski, jakoś tak na wesoło )

ocenił(a) film na 1
Paolo76

Rzecz gustu, ja się właściwie w ogole nie śmiałam. Nie chodzi o temat, bo przecież są filmy traktujące wojnę z przymrużeniem oka. Dla mnie ten film, to zmarnowana szansa.

ocenił(a) film na 3
wiernikosia

Czyli dobrze zrobiłem, że nie poszedłem do kina. Dzięki, przynajmniej zaoszczędziłem parę groszy na kolejny polski gniot

ocenił(a) film na 7
matador12

Nie ma to jak nie widzieć filmu i już go ocenić.Gniot to jestes ty skoro tak podchodzisz do tematu.

ocenił(a) film na 2
wiernikosia

wiernikosia u mnie na 1 miejscu była gra kota, potem piosenka :)

Po raz pierwszy w życiu chciałam uciec z kina.
Po scenie w której Ingeborg zaczyna mówić płynną polszczyzną stwierdziłam, że reżyser traktuje ludzi jak idiotów.
A efekty specjalne ................... 1 klasiści zrobiliby lepiej.

ocenił(a) film na 1
_Mika_a

Do tego poziom żartów - dosłownie klozetowy. Komedia to trudny gatunek. Na palcach jednej ręki można policzyć te dobre. Ambassada na pewno się do nich nie zalicza.

ocenił(a) film na 1
_Mika_a

Oceniam go dokładnie tak samo... Nie pamiętam kiedy ostatnio miałem tak, że miałem ochotę wyjść z kina.. Gra dwójki głównych bohaterów (ta para).. no tragedia, żarty cienkie, wręcz żenujące... gra kota zdecydowanie najlepsza; no i może właśnie widok Hitlera śpiewającego sen o Warszawie. Ale przyznam, że byłem jedną z niewielu osób chyba w kinie z taką opinią bo na seansie, w którym uczestniczyłem znaczna większość prawie płakała ze śmiechu... kojarzyło mi się to bardzo z ludźmi, których widzę często np na tvp2 na jakis cienkich kabaretach i zastanawiam sie z czego oni się śmieją, no cóż, każdy ma inny humor. Ja szczerze odradzam ten film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones