PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662460}
5,3 34 750
ocen
5,3 10 1 34750
2,8 14
ocen krytyków
Ambassada
powrót do forum filmu Ambassada

Warszawa taka piękna!

użytkownik usunięty

Czemu nikt nie poruszył tematu ocalonej Warszawy, metropolii z prawdziwym city, które zachowało kompromis z "przedwojenną" tradycją. Panorama miasta widziana z dachu kamienicy na Piusa już była czymś ciekawym, ale widok na ulicę Nalewki był urzekający. Nie wiecie może gdzie to nakręcili? I nie to jest komentarz sponsorowany, po prostu jaram się tym filmem :)

ocenił(a) film na 6

Na youtubie jest kilka filmików o powstawaniu Ambassady, w którymś była mowa o tych ulicach i jak je zrobiono, może coś znajdziesz : )

użytkownik usunięty
natka17_1998

niestety, w making ofach jest tylko o Piękniej/Piusa :(

ocenił(a) film na 6

No to raczej nie pomogę. Może jak Ambassada pojawi się na dvd to będzie jakiś dodatek mówiący o tej ulicy.

ocenił(a) film na 5

Z tego co kojarzę - na ul. Freta.

użytkownik usunięty
Sentence

dzięki

ocenił(a) film na 5

Komenatrz Dotyczy Tylko Perspektywy Warszawy i Chyba tym sie tylko tak jarasz ... dałeś 10 Filmowi że to Arcydzieła ale za co ? Ocena powinna dotyczyć filmu nie widoków warszawy ... bezsensowna ocena dość nie śmiesznego filmu ...

ocenił(a) film na 3
nasklep

zgadzam się z tobą, film na żenująco niskim poziomie ale Warszawa taka piękna....

użytkownik usunięty
nasklep

oceniłem film zgodnie ze swoim sumieniem, widocznie mam żenująco niski gust

ocenił(a) film na 5

Możliwe . nie mi oceniać . Ale dalej nie wiadomo czemu dałeś taką wysoką ocene dla tak słabego filmu . Mógłbyś napisać czemu ? Może ja czegoś nie zauważyłem w tym filmie na miare arcydzieła :)

Warszawka na Wrocławskich cegłach zbudowana.......

ocenił(a) film na 8
WYKLETY

Wy chociaż macie starówkę, a co ma powiedzieć szczecin?

ocenił(a) film na 7
markowiecki9999

Owszem, Szczecin nie ma starówki, ale jest jednym z dwóch miast w Polsce z wielkomiejskim klimatem :) (to moje zdanie, proszę mnie nie obrzucać inwektywami:)). Wały Chrobrego są imponujące, Szczecin ma też piękne kamienice i ogromne place. Jestem z Warszawy, a w Szczecinie byłam już dwa razy: raz zwiedzałam przez parę dni, a drugi - na koncercie w niesamowitej filharmonii :) Pozdrawiam!

cvana

Filharmonia jest żałosna, a Ciecin to wiocha.

ocenił(a) film na 7

Mnie to zakończenie strasznie wzruszyło, były łzy. Zupełnie się nie spodziewałam takiego rozwiązania...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones