PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836}
7,6 520 423
oceny
7,6 10 1 520423
8,4 45
ocen krytyków
American Beauty
powrót do forum filmu American Beauty

Znakomity początek , wspaniała fabuła , film ukazujący życie przeciętnej amerykańskiej rodziny . Pokazuje problemy społeczne Stanów Zjednoczonych , ludzi żyjących w tym kraju no i oczywiście głównego bohatera . Dla mnie rewelacja , zjawiskowy film

ocenił(a) film na 10

Nic dodać, nic ująć.

użytkownik usunięty

"Pokazuje problemy społeczne Stanów" nie wiem czemu ograniczyłeś się tylko do amerykańskiej społeczności; problemy te są uniwersalne.

Czemu ograniczasz się tylko do USA, jak już kolega wyżej wspomniał?

ocenił(a) film na 10

to malo jeszcze widziales ale w 100 najlepszych pownien byc gdzies kolo 10 miejsca na pewno lepszy od ojcow chrzestnych razem wzietych hehe :) a jest298 chyba

Dla mnie też, jest pięknie i mądrze pokazany. Soundtrack jest genialny, większość z utworów Newmana ma niesamowicie kojącą i odprężającą moc, mam je w głowie od lat.
Zawsze jak przybywa mi tutaj jakiś znajomy, to pierwsze co robię ,to sprawdzam czy ocenił AM i jeśli tak to na jaką ocenę. Rozumiem, że każdy lubi co innego, ma inną wrażliwość itp, ale jak widzę oceny poniżej 8, to wiem że coś tu jest nie tak, później zazwyczaj patrzę na inne oceny, by dowiedzieć się że Bridget Jones - 9, AM - 3.

ocenił(a) film na 10

Racja! Dałem '10' jeszcze paru filmom, ale chyba ten ma taką prawdziwą, mocną '10'

ocenił(a) film na 10

Filmowe mistrzostwo świata 1999 r. Rewelacyjny, przykładowy obraz amerykańskiego społeczeństwa. Czy można dodać coś jeszcze do wypowiedzianych słów ... nasze małżeństwo to fasada, reklamówka tego jacy jesteśmy normalni. Dopiero dzisiaj obejrzałem ten film - 10/10 !!!

znasz podobne?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones