PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719462}
6,6 10 1 15437
7,0 29
ocen krytyków
American Honey
Steady as a preacher, free as a weed, couldn’t wait to get going, not quite ready to leave – słyszymy w... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

"American Honey" sprawi, że najprawdopodobniej jeszcze dziś zapragniecie porzucić swoje dotychczasowe życie i przeżyć przygodę, byle jak najdalej od domu.   więcej
Główna bohaterka poznaje kolejnych ludzi, którzy jak to bywa w podróży, odgrywają role epizodyczne. Z czasem jednak dochodzimy do wniosku, że nie cel się liczy, a sama podróż. Fabuła więc schodzi na dalszy plan i z mentalnością lekkoducha wyczekujemy, dokąd zabierze nas seans. Po zakończeniu mamy wrażenie, że faktycznie odbyliśmy z nimi tę wyprawę i zwiedziliśmy sporo. To niesamowicie klimatyczne kino, które nie celuje w to, aby spodobać się każdemu. więcej
Punkt wyjścia historii był prosty, ale intrygujący. Andrea Arnold jako formę opowiedzenia swojej historii wybrała kino drogi, które idealnie wpisuje się w konwencję poszukiwania własnego przeznaczenia czy też miłości. więcej