PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31042}
6,7 133 157
ocen
6,7 10 1 133157
4,4 16
ocen krytyków
American Pie 2
powrót do forum filmu American Pie 2

Nie jestem fanką serii, temat napalonych amerykańskich nastolatków, niemogących sobie poradzić z własną seksualnością, nudzi mnie i męczy, a ciągnie się jak flaki w oleju. Żadna część, jak również ta, nie rozbawiła mnie do łez, dla mnie najfajniejszą i najciekawszą postacią jest ojciec Jima. Nie ma tragedii, film ujdzie w natłoku innych, ale generalnie polecam raczej fanom serii "American Pie", bo do mnie ta tematyka nie do końca trafia. Zdarzają się co prawda wyjątki, ale są to raczej poszczególne sceny niż całość przedstawionej historii.

ocenił(a) film na 6
zai83

I dobrze, że Ci się nie podoba. Nie jest to w żadnym razie film (seria) najwyższych lotów. Nie jest też raczej kierowana do żeńskiej części widowni.
Zgadzam się, że ojciec Jima jest najlepszą postacią w American Pie. W przeciwieństwie do reszty humor z nim wydaje się naprawdę przemyślany i niemal inteligentny.

Mimo wszystko, jeśli ktoś chce z kumplami po paru piwach obejrzeć jakiś film, to American Pie powinien być dobrym pomysłem, przy którym wszyscy raczej będą się dobrze bawić. Na pewno nie jest to seria, którą powinno oglądać się samemu by delektować się artystyką wykonania i docenić głębie scenariusza.
Akurat ta część (2) jest jedyna, którą mógłbym oglądnąć samemu. Ale chyba tylko dla wątku z Michelle Flaherty (gdyż lubie Alyson Hannigan) i zapewne musiałbym przewijać pozostałe sceny.

użytkownik usunięty
Twoflower

"wszyscy raczej będą się dobrze bawić." w tym durnym filmie nie ma nic smiesznego doslownie nic! atmosfera grobowa wrecz przy tym seansie, ogladalem 1 maja w tvp1 , pozniej wlaczylem tvp 2 i lecial agent xxl i choc tez to film podobnych lotow co to badziewie ale "bawilem" sie o niebo lepiej niz na tym gownie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones