PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31042}
6,7 133 225
ocen
6,7 10 1 133225
4,4 16
ocen krytyków
American Pie 2
powrót do forum filmu American Pie 2

Żałosny płytki film dla dorastających nastolatków osoba dojrzała nie znajdzie w nim nic godnego uwagi szkoda czasu nie polecam.

ocenił(a) film na 10
marokesz2785

Szybko i wściekle to bardziej intelektualne kino?

ocenił(a) film na 6
marokesz2785

dlatego ten film jest hitem wsród nastolatków , zresztą różne są ' osoby dojrzałe ' ;D

ocenił(a) film na 10
Adas_Mleczko

nie wiem dlaczego tak wiele osób spłaszcza american pie, oryginalna trylogia to filmy o dojrzewaniu, o problemach w czasie szkoły, studiów i gdy przychodzi czas gdy się pobiera z ukochaną osobą. To są komedie, ale od nich się zaczęło, ściąganie, tyle, że american pie, to filmy dające do myślenia, o życiu nastolatka. Chciałbym mieć takiego ojca jak filmowy Jim. To świetna sprawa.

ocenił(a) film na 3
scottpilgrim

Moja ocena jest obiektywna w przeciwieństwie do Ciebie kiedy dajesz 10/10 filmowi który nie jest w połowie nawet tak dobry jak Szybcy i Wściekli wiadomo, że każdy lubi różne filmy, ale trzeba czasem podejść krytycznie nawet jeśli film jest ulubionym ja nie rozdaje na prawo i lewo 10 chyba że film jest prawdziwym arcydziełem. A co do spłaszczania "american pie, oryginalna trylogia to filmy o dojrzewaniu, o problemach w czasie szkoły, studiów i gdy przychodzi czas gdy się pobiera z ukochaną osobą." przecież to są osoby nie stałe uczuciowo co one mogą wiedzieć o miłości jak mają burze hormonów i jak gałązka na wietrze się bujają. Dla mnie nie ma nic w tym filmie interesującego, pokazuje coś co może każdy z nas przeżywa w mniejszym lub większym stopniu w młodzieńczych latach i jakie głupoty wyczynia i błędy popełnia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones