PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31042}
6,7 133 216
ocen
6,7 10 1 133216
4,4 16
ocen krytyków
American Pie 2
powrót do forum filmu American Pie 2

Seks, seks, seks... ile można? :/ Nie podoba mi się film American Pie. Ta cała gadka o seksie, ciągłe całowanie się z kimś, zastanawianie się jakby tu zaliczyć laskę... - to ma być takie śmieszne? Jedynie chyba w czwórce było tego najmniej i przez to tamta część była TROCHĘ zabawna.

krytyk_filmowy

ksiądz sie odedzwał, i co ci w tym przeszkadza??

krytyk_filmowy

Już Freud zauważył, że cały świat kręci się wokół seksu ;p Cokolwiek powiesz, człowiek jest tylko człowiekiem i zaspokajanie podstawowych instynktów jest jedną z sił motywujących go do działania. A takie usilne zaprzeczanie jest tylko bardziej podejrzane ;p

ocenił(a) film na 8
krytyk_filmowy

Tak, ale jest zabawna ;) Nudna to na pewno ostatnie określenie jakiego
bym użyła do opisania jej. Zresztą trochę Cię nie rozumiem(do autora). Bo piszesz 'Jedynie chyba w czwórce było tego najmniej i przez to tamta
część była TROCHĘ zabawna.', z czego można wywnioskować, że oglądałeś 4
częśći. A jeśli Ci się nie podobała jedna czy dwie z nich i wiedziałeś już w jakim klimacie jest zrobiony ten film to po co ogladałeś następne?

EffyStonem

ehh do autora: pisze po raz któryś,prosze zwrócic uwage na to ile lat maja bohaterowie.Kazdy normalny człowiek w tym wieku mysli o seksie,o calowaniu o macaniu i innych erotycznych sprawach...wydaje sie ze ludzie tacy jak ty nigdy nie byli mlodzi a z wieku przedszkolnego od razu przeszli w doroslosc...

ocenił(a) film na 10
omnibuska

haha ta komedia jest nudna?? Ty chyba jestes nudny.. I <3 American Pie (all parts ) ^^ Pozdro dla fanów tego IDEALNEGO FILMU !! ^^ <3

ocenił(a) film na 6
astok0

astok już nie przesadzaj... fakt, jest przezabawny ale idealny...? ;/

ocenił(a) film na 8
krytyk_filmowy

"Seks, seks, seks... ile można?"

W nieskończoność. xD

ocenił(a) film na 10
Hordeman89

jest idealny , nic dodac nic ując : d zrobil wrazenie na wielu osobach.

ocenił(a) film na 3
astok0

Widocznie na osobach Twojego pokroju. I w sumie się nie dziwię. Jeśli dla Was sex jest śmieszny to albo jeszcze nigdy nie mieliście okazji go uprawiać lub polecam udać się do sexuologa. Ale pewnie wyrośniecie z takiego typu filmów, może trochę później, ale tego Wam życzę.

ocenił(a) film na 9
Rumpel

mój dziadek mówił inteligentni ludzi się nie nudzą.

Rumpel

uprawiac to se mozesz pole

ocenił(a) film na 5
5476

Film idealny na czternastolatków. Jak miałam 14 lat to też lubiłam oglądać. ;]

krytyk_filmowy

Też nie lubię,jak tematem przewodnim w filmie jest seks.. ;) Nie oglądałam jeszcze tego filmu, ale kiedyś sobie obejrzę i zobaczę,czy jest taki fajny,jak piszą :)) Oglądniemy, zobaczymy ;))
PS Co macie do (ee.. jak napisać ,,księdza" w liczbie mn.??) hehe ; p
PSS Księży?

ocenił(a) film na 9
krytyk_filmowy

osobiści bardzo nie lubię jak jest w filmie sam seks, wulgaryzmy i obleśne żarty i jeśli ktoś patrzy na ten film w tych kategoriach to się nie zna na filmach. Fakt, film jest o seksie, ale nie jest to w żaden gorszący sposób pokazane, a filmowe żarty wcale nie są gorszące tylko śmieszne. Moim zdaniem to świetna komedia i najlepsza cześć ze wszystkich "American Pie".

ocenił(a) film na 8
lampart_007

a co wy tacy swieci zacyfani jestescie czy co film fajny do 4 czesci fason pozniej coraz gorzej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones