PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876}
6,5 367 522
oceny
6,5 10 1 367522
5,6 26
ocen krytyków
American Pie
powrót do forum filmu American Pie

4/10

ocenił(a) film na 4

Trochę się uśmiałam. Po kilkudziesięciu minutach mnie zażenował ten film!! Jest drętwy i
prostacki. "Lubiłam" tylko tego co zapisał się do chóru, a reszta to banda hołoty, przepraszam
chłopaczków, którzy planują zaliczyć panienki. Jeszcze pokazują jak łatwo "to" zrobić, bo później
laska i tak ulega i kończy się happy end'em. Jak ktoś uważa to za klasyk to BRAWO, GUST MA
NIEZIEMSKI! Nie oglądałam, od którejś już tam minuty. Zresztą nie dbam o to, ale film bardzo
przeciętny i dla napalonych nastolatków 4/10

ocenił(a) film na 9
AudreyHepburn92

Nie ma to jak z powodu odmiennego gustu obrazić ludzi, którzy lubię American Pie, bo tak -_- Szkoda mi takich ludzi.

ocenił(a) film na 8
AudreyHepburn92

Dokładnie, jak kolega wyżej v.v Nie podoba Ci sie - okej, ale dlaczego musisz obrażać gust innych?

ocenił(a) film na 9
AudreyHepburn92

kazdy ma inny gust,dla wielu to film kultowy,dla mnie tez wiec przystopuj,a film jest swietny,od niego rozpoczeła sie fala kolejnych swietnych komedi.

ocenił(a) film na 1
AudreyHepburn92

Mi również się nie podobał... Ale trochę za mocno się wściekłaś ;). Bez przekazu, bez inteligencji, mało śmiesznych dialogów... Jeśli film jest głupi, to musi być przynajmniej śmieszny, ten niestety w moich oczach nie był. Po za tym czego można nim nauczyć młodych ludzi? No właśnie, zapominamy że również filmy, a szczególnie te popularne, kształtują umysły, teraz mamy to co mamy...

ocenił(a) film na 10
AudreyHepburn92

Cześć. Moim zdaniem film jest kultowy i bardzo zabawny, pokazuje beztroskie zycie jak się jest młodym, ja stary nie jestem ale lubie do niego wracać bo przypomina mi czasy jak miałem kilka, kilkanascie lat i co ja wtedy robiłem i o czym myślałem. A tak poza tym, to w tym wieku w jakim pokazani są bohaterowie filmu czyli 18, 20 lat, wtedy chłopak nie myśli w dużej mierze o seksie, wiem po sobie i nie tylko, więc to nie tylko obraz filmu, ale tak naprawde tacy są faceci w tym wieku ;D no może bez takiej dużej przesady, jak na filmie to pokazali, ale to tylko film i tu chodzi o humor i śmianie się z seksu, żeby życie przeżywac bezstresowo i uzywać młodości, czego każdemu życzę ;)

ocenił(a) film na 10
yeslifer

POPRAWKA -[...] chłopak myśli w dużej mierze o seksie...
sorki za bład

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones