PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876}
6,5 367 380
ocen
6,5 10 1 367380
5,4 25
ocen krytyków
American Pie
powrót do forum filmu American Pie

Nie rozumiem narzekania że prostackie itp.albo że ktoś szuka tu przesłania.Film do obejrzenia przy browarze,na poprawę humoru i wcale nie taki głupi jak to niektórzy piszą...że tylko dupy,cycki bo każdy z nas przez to przechodził i film o tym traktuje tylko może z większym dystansem a poza tym traktuje o miłości(a nie tylko wyrywanie kolejnych lasek),przyjaźni i marzeniach bohaterów.To moja opinia o American Pie 1,2,3 i 8.Jeszcze wakacje można do tego doczepić.Naga mila już jest lżejsza ale do tego całego biegu przyjemnie się oglądało,Bractwo Beta miało fajny pomysł ale scenariusz już siada niestety a Księga miłości miała tylko dobry początek,ot taki American na siłę

wonski221

AP to tylko 4 filmy z Stiflerem i ekipą, inne to jakieś popier.dółki a nie American Pie:)

ocenił(a) film na 9
wonski221

Będzie kultowy dla osób które w tym czasie dorastały. Pamiętam że u mnie z kumplami oglądało się ten film wiele razy i zaśmiewało do łez, bo opowiadał tak jakby o nas ale człowiek trochę zazdrościł tych amerykańskich imprezek itd. W czasie kiedy AP wchodziło do kin mieliśmy 15-16 lat. Nie zrozumie tego ten który film ogląda na dvd 20 lat po premierze. W porównaniu co do niektórych filmów późniejszych to AP był w miarę grzeczny :)

Maciek_2

Ja jestem frajerem i nigdy przez to nie przeszłem nigdy nie chodziłem do klóbów nie gadałem do dziewczyn moze ze znajomymi się spotykałem tylko na jakiś grażach ale to było męskie grono dziewczyn tam było mało albo ich nie było moje życie jest skończone zawsze będę samotny i wyśmiewany przez innych zato że jestem samotny i bez nikogo!

Maciek_2

A polecisz podobne filmy ale cos z obecnych czasów ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones