PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876}
6,5 367 545
ocen
6,5 10 1 367545
5,6 26
ocen krytyków
American Pie
powrót do forum filmu American Pie

Film ostatnio dosyć często jest emitowany przez tą stację i IMO jest to trochę niepokojące, bo był na czwórce dosłownie przed paroma dniami, i dzisiaj jest znowu.

grzegorz_021

doslownie o tym samym pomyslalem, cos ostatnio czesto leci na tv4

ocenił(a) film na 7
grzegorz_021

zgadza się leci już któryś raz z rzędu. Dobrze by było, gdyby chociaż puszczali ten film w całości, a nie wycinają najlepsze momenty :/

Iwet87

jak juz tak sie uparli na tego american pie to mobliby chociaz puscic 1,2 i 3 czesc po kolei ;)

ocenił(a) film na 7
baranek_110

szczerze, z wielką chęcią przypomniałabym sobie 2 i 3 część, bo zawsze tylko jedynka i jedynka w tv. Chyba skrobnę im meila z taką prośbą :)

Iwet87

daj znac jakby sie zdecydowali na 2 i 3 czesc w tv :P

grzegorz_021

Oglądając wczoraj na TV4 dostrzegłem nowy smaczek. W tej wersji Jim posuwa szarlotkę kładąc się na niej. Ojciec zastaje go leżącego na stole z gołym tyłkiem i bzykającego ciasto. Tymczasem ja na DVD zawsze oglądałem wersję (chyba łagodniejszą), jak Jim stoi w kuchni i trzyma ciasto i je bzyka. Widać powstały nieznacznie różniące się między sobą wersje.

użytkownik usunięty
grzegorz_021

Na świeta leciał bodajże 28 grudnia i teraz znów :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones