PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876}
6,5 367 545
ocen
6,5 10 1 367545
5,6 26
ocen krytyków
American Pie
powrót do forum filmu American Pie

rewelacja

ocenił(a) film na 3

rewelacja dla.......dla kogos kto jest niedorajda zyciowym.film slaby dla ludzi z prostackim poczuciem humoru.moja ocena 2/10 pozdr.

ocenił(a) film na 9
esteban_martinez

to jest film dla ludzi którzy się potrafią wyluzować i mają dystans do wszystkiego.Ten film nie jest dla sztywniaków ani dla ludzi zgorzkniałych i gderliwych.

ocenił(a) film na 3
Znawca kina

tak i ja taki nie jestem ale wole madrzejsze komedie np.z B.Stilerem albo J.Careyem to filmy tez glupawe ale na jakims poziomie a nie pijanie spermy,sex i studenckie zabawy .i kazdy na jedno kopyto no moze muzyka czasem jest spoko.zaltw sobie takie komedie jak ,,dziewczyna moich koszmarow,, , ,,jesteem na tak,, , ,, wiosla w dlon ,wiecej nie bede pisal ale w takim stylu sa dobre komedie .pozdr.

ocenił(a) film na 9
esteban_martinez

to jednak nie jesteś do końca zgorzkniały he he.Te komedie które napisałeś też mi się podobają a z Careyem to obejrzałem prawie wszystkie filmy w których zagrał,to jest absolutny mistrz.

ocenił(a) film na 7
esteban_martinez

dlaczego 2/10 a nie 1 ?

ocenił(a) film na 6
esteban_martinez

Przede wszystkim to film dla nastolatków o nastolatkach. Ja ze znajomymi śmialiśmy się z tego w gimnazjum, a teraz na zasadzie wspominek też nas w większości śmieszy. Nie ma to być nic odkrywczego czy ambitnego. Szczeniacki film dla szczeniaków, tyle.

ocenił(a) film na 3
palina28

ten film to gówn....o !

ocenił(a) film na 6
ikivv

A Ty nie nadajesz się do dyskusji.

ocenił(a) film na 3
palina28

o cóż ci chodzi? FORUM, wyrażam swoją opinie... uszanuj tO! albo nie czytaj moich wpisów ;]

ocenił(a) film na 6
ikivv

To, że jest to forum, nie znaczy, że masz używać wulgaryzmów i forum jest do dyskusji. Chcesz wyrazić opinię? Napisz recenzję, bo na forum się dyskutuje.

ocenił(a) film na 3
palina28

gówno to nie przekleństwo dziecko :) recenzje?chyba nie wiesz co to takiego. i wyraziłam swoje zdanie, ten film to gówno, nie zrozumiałaś czegoś? ale ok może tak zabrzmi lepiej " wiecie co oglądałam ten film i muszę stwierdzić że ten film jest gówniany, bardzo, bardzo mi się nie podobał, ordynarny, "nie smacznie" sprośny... " i co może być? :] ech... jesteś śmieszna ;]

ocenił(a) film na 6
ikivv

Skąd na filmwebie tacy frustraci jak ty? Kiedyś można było normalnie porozmawiać, nawet o filmach, które nam się nie podobały. Uuu, jestem śmieszna. Lepiej ci babciu? Nie, gówno nie jest przekleństwem, jak napisałam wyżej jest wulgaryzmem.

ocenił(a) film na 3
palina28

słabiutkie.... :D

ikivv

Trolololo. Do tego strasznie niewychowany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones