PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702521}
5,6 13 363
oceny
5,6 10 1 13363
4,2 4
oceny krytyków
American Ultra
powrót do forum filmu American Ultra

Komedia z panną Stewart? Coś mi się nie wydaje, żeby to był najlepszy pomysł...
Tylko jeśli film będzie klapą (jak większość filmów z jakże utalentowaną Kristen) to będzie mi strasznie szkoda Jesse'ego (który jest moją nadzieją wśród młodych aktorów XXI wieku) :)

anka115

wiecej wiary ;-] pozdrawiam..

anka115

Uważam, że nie warto przekreślać produkcji w których gra Kristen, ma na prawdę kilka ciekawych ról w których wypadła bardzo dobrze. Polecam Runaway, wspaniała rola.

dzaasta1946

O tym zespole? Nie oglądałam, bo nie moje klimaty, ale słyszałam, że całkiem niezły i jej rola w nim również.
Mnie osobiście podobały się dwie jej role, aczkolwiek jako ogół mnie nie zachwyca.
Produkcji nie przekreślam tak do końca, ale też nie jestem co do niej jakoś bardzo optymistycznie nastawiona. ;)

anka115

A widziałaś z Kristen tylko Zmierzch? Czy może pofatygowałaś się, żeby obejrzeć inne filmy z jej udziałem. Chyba tak, skoro uchodzisz za taką znawczynię Stewart ;]

CeeTallis

Nie uważam się, ani nie uchodzę za znawczynię. Po prostu wyraziłam swoje zdanie.
Z panną Stewart obejrzałam 12 filmów. "Saga" to tylko pięć, przy czym w pierwszej części Kris nie wypadła wcale tak najgorzej, za to w drugiej już było dno i później tak już do końca serii. Uważam, że miała też dobre role (Np. Azyl, Wszystko za życie), ale w większości swoich ról niewysłowienie mnie irytowała wiecznie rozdziawionym pokerfacem xD
I oprócz tego totalnie nie potrafię jej sobie wyobrazić w komedii ;)

ocenił(a) film na 6
anka115

O ile pamięć mnie nie myli, z Eisenbergiem wystąpiła już w Adventureland, co dało znośny film. Taki relaks na wieczór.

ocenił(a) film na 7
anka115

Dokładnie. Tym bardziej, że filmy z nią w roli głównej trafiają ostatnio do HomeVideo. Nawet w nowej Śnieżce jej nie chcą i nie będzie grała.

ocenił(a) film na 7
Unibet_78

W kolejnej Śnieżce jej nie chcą, bo miała romans z reżyserem, dlatego ani jedno ani drugie nie weźmie udziału w produkcji. I dobrze dla niej, nie jej klimaty ;)

ocenił(a) film na 7
IamKStewteam

no na Śnieżkę się nie nadawała. Śnieżka miała być piękniejsza niż Królowa.

Unibet_78

To muszą zmienić Królową, zmiana śnieżki nic nie da.

ocenił(a) film na 7
bytrek

no jak się okazuje całkowicie pozbyli się tego beztalencia śnieżki z 2 części :)

Unibet_78

Nie za łatwo przychodzi Ci orzekanie, kto jest beztalenciem?

ocenił(a) film na 7
bytrek

po obejrzeniu 17 filmów łatwo to zauważyć!

ocenił(a) film na 6
anka115

Serio? Still Alice miał nominację do oskara, a uwaga - grała w nim Stewart! W "zmierzchu" była jaka była, ale ma talent aktorski i daje radę.

ocenił(a) film na 9
anka115

Na szczęście Jessie'emu bardzo dobrze pracuje się z Kristen i niedługo znów zobaczymy ich razem, przypominam, że to będzie już trzeci raz!
Smutne jest tylko to, że ludzie mają ją za aktorkę Zmierzchu, a może byście tak obejrzeli The Runaways, Welcome to the Rileys, Adventureland czy Clouds of Sils Maria albo Still Alice.

anka115

są recenzje filmu https://www.youtube.com/watch?v=z9kgDBDuUEY ponoć dobrze tam zagrała, trzeba po prostu zapomnieć o zmierzchu, to była g*wniana saga którą powinno się zakopać i zapomnieć o jej istnieniu. W końcu Kristen musiała wtedy pracować z naprawdę złym scenariuszem na podstawie jeszcze gorszej książki tam żaden aktor nie wypadł dobrze.
I niestety nadal według mnie jest nieziemsko piękna. :)

anka115

Da sie ja przelknac, a film jest naprawde niezly. Lubie takie pojechane filmy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones