PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702521}
5,6 13 355
ocen
5,6 10 1 13355
4,0 3
oceny krytyków
American Ultra
powrót do forum filmu American Ultra

Może już jestem za stary, ale ani emocji, ani śmiechu na tym filmie nie ma. Za to kilka mocno słabych scen, które w moim prywatnym odczuciu kwalifikują ten film jako akceptowalny do lat 10. Obsada ok, ale Topher Grace w takiej roli?? To tak, jakby Karolaka obsadzić w roli Miss Agent. Rozumiem, że miało być śmiesznie... ale jakoś nie było. Ogólnie jak się ma duuużo wolnego czasu i nic innego do robienia, to można obejrzeć.

ocenił(a) film na 2
bropek

To film z gatunku: test na inteligencję!

Czyli:
- jak nie jesteś zachwycony i jesteś zły, że marnujesz czas i ktoś z ciebie zakpił, to test zdany i z tobą wszystko OK.
- jak się podoba i piejesz z zachwytu, że jaki fajny ten film i ile tam się dzieje, to . . . to tylko współczuć.

ocenił(a) film na 8
ZSGifMan

Polecam nowe słowo z języka polskiego "konwencja" pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 2
alvonvotum

No dobra - znasz jedno słowo więcej, ale test oblałeś!
:D

Też pozdrawiam.

ZSGifMan

Ha, ha, ha !!! Dobre :-)

pawel67

Też słyszałem o tym słowie...w czasie wyborów: konwencja PO. A na ten film remedium jest przewijanie x 32.

ZSGifMan

No zgadzam sie. Biedny film dla biednych umyslowo

ocenił(a) film na 6
ko_ewz

Jak masz wielki umysł to zrób se profesurę z fizyki.Film miał być w z zamierzeniu twórców rozrywką i taką też był.

ocenił(a) film na 6
ZSGifMan

Ogólnie, według zdrowego rozsądku, ten kto, bez odpowiednich argumentów, stawia swoją racje ponad racje innych a tym bardziej gdy wartościuje swoje przekonania jako te, które świadczą o inteligencji, jest idiotą.
Taka mała uwaga. Ani się filmem nie zachwyciłem ani też go nie zjadę bo miał sporo całkiem okej fragmentów, posiadał to co powinien posiadać pastisz. Z kilka razy się zaśmiałem, z kilka razy doceniłem pomysły i przerysowanie tego co działo się w Tożsamości Bourne'a. Czepiłbym się tylko do efektów, które często ssały pałkę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

Naprawdę nie rozumiem niektórych pozytywnych ocen, przecież to zwykła nawalanka w dodatku bzdura goni bzdurę - Ani to komedia, ani horror ani thriller :)

ocenił(a) film na 2
buterfly

Już na całe szczęście doznałem łaski niepamięci :P
Znaczy moja pamięć wyparła te złe wspomnienia, choć sam tytuł jakoś tam pamiętam, coś mi mówi, że się nieszczęsny wymęczyłem raczej wtedy...

ZSGifMan

Oj ja tego gniota niestety pamiętam do dzisiaj ;)

ocenił(a) film na 3
bropek

Ja całą winę jednak zrzucam na reżysera, bo odwalił totalną chałę... jakby w kwestii akcji zbliżyli się do dobrego kina akcji to nie byłoby tak źle. Żeby ogarnął chociaż humor, ale gdzie tam, a aktorów miał niezłych do dyspozycji, ale nawet oni się nie bronią, bo ciężko się bronić w filmie, któremu od strony artystycznej bliżej do "ukrytej prawdy", aniżeli dobrej komedii akcji.

ocenił(a) film na 6
___ice___

To pastisz, coś w stylu parodii ale nie do końca, a nie klasyczna komedia jako taka.

ocenił(a) film na 3
Charlie_Pace

no co ty nie powiesz... co z tego jak to jest słabe.

___ice___

I pomyśleć że scenarzysta tego gniota, swego czasu miał odpowiadać za ''Zabójczą broń 5'' - Dobrze że pomysł zarzucono.

Charlie_Pace

Parodią to ja nazywam ten film :) - Naprawdę ciężko przez niego przebrną, przez głupoty w fabule.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones