PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=861119}

Ameryka: Film

America: The Motion Picture
6,1 1 664
oceny
6,1 10 1 1664
Ameryka: Film
powrót do forum filmu Ameryka: Film

Zacznę od tego, że filmweb nie pozwala wkleić dialogów z filmu. Uznał je za niecenzuralne ;)

Może jestem za stary, ale jednak oczekuję czegoś od filmu. Nie mam wygórowanych ambicji, wystarczy mi ciekawa perspektywa albo zabawne dialogi.

Niestety ten film mnie pokonał, wyłączyłem go po kwadransie. Dlaczego?

1. fatalne dialogi. Sam przeklinam jak szewc, ale zastępowanie nimi co drugiego słowa daje efekt, jakby chuj...y reżyser z pop...mi aktorami kombinowali jak wk...ić na maksa tego jeb...o widza.

2. wszechobecne aluzje seksualne. Lincoln z Waszyngtonem chyba byli niebinarni, a Adams z kuplami pójdą robić rewolucję, jak się obmyją ze spermy (cytat)

3. spłycenie tematu tak, że bardziej się nie da. Mniej więcej tak, jakby wojna z ruskimi w 1920 była dlatego, że Polak wydymał Ruskowi żonę, a ten mu za to ukradł zegarek.

Generalnie film wygląda, jakby Netflix robił go dla 14 latków z IQ 80 po to, by do końca rozwalić mit Ameryki jako kraju, w którym kiedyś występowały takie cechy jak honor, troska o wspólne dobro czy patriotyzm. Walić to. Dajcie więcej dowcipów o ciągnięciu fiuta!

PKP_Zuzi

Żeby nie było - komiksowa kreska i dość absurdalny humor się bronią. Niestety reszta ciągnie je na dno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones