PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=334477}

Amerykańska zbrodnia

An American Crime
7,4 27 764
oceny
7,4 10 1 27764
Amerykańska zbrodnia
powrót do forum filmu Amerykańska zbrodnia

Nie ogladalam filmu,ale znam historie tej dziewczyny z Discovery Crim.....
Na pewno zobacze film chociaz wiem ze bedzie ciezko od powstrzymywania lez

wrozkaewelina

przygotuj się psychicznie :)

dawid10809

Straszna historia. Ile to dziecko musiało się wycierpieć. Dlaczego to się stało? Co ta dziewczynka zawiniła, że skazano Ją na takie cierpienie? Trudno się pozbierać po tym filmie.

uln

wiesz ci ludzie w czarnych sukienkach którzy czytają z książki fantasy nazywaną Biblią powiedzieliby coś w stylu "niezbadane są wyroki pańskie" albo "Bóg tak chciał " .tak naprawdę to niewinni obrywają

ocenił(a) film na 8
uln

SPOJLERY!!!


Z tego co zrozumiałem, działo się tak z dwóch powodów: po pierwsze, Gertrude wyżywała się na Sylvii, aby nie krzywdzić własnych dzieci. Drugim powodem - o wiele bardziej istotnym - był fakt, iż była ona naprawdę zdrowo rąbnięta. Wręcz niebywały przypadek. Jeszcze jak się zapierała przed sądem, że cały świat się na nią uwziął i wszyscy kłamią.

Mati9319

Ta bladź podobnie jak te cholerne bachory i ta cała hołota powinna zostać zatopiona żywcem w asfalcie i dodatkowo poćwiartowana. Sąsiadów przygłupów i księdza za totalną obojętność, niemotę i tępotę powinno się wychłostać, napiętnować i zesłać w czorty gdzieś na bezludną wyspę.

Cała rodzina Baniszewskich i tej łobuzerii nie powinna przekazać swoich chorych genów, tymczasem wszyscy dziś mają bachory, a ich bachory mają swoje bachory,rozmnożyli się jak szczury i Gertruda mogłaby być dziś prababcią.
Kilku tych śmieci zdechło śmiercią naturalną, ale John jest kaznodzieją, a Paula była kimś w rodzaju pomocy nauczyciela przez wiele, wiele lat...
Jak tę szmatę można w ogóle było wypuścić z więzienia?? Były protesty w Stanach, niestety... Zdechła po 5 latach, ale Paula sobie pożyła na wolności.

Film nie oddaje nawet w 1% tego co przeżyła ta dziewczyna... Chciałbym się cofnąć w czasie i zrobić tam porządek.

lisoszakal

Zgadzam się z Tobą.

Mati9319

Gertrude miala niski iloraz inteligencji, była prymitywna a do tego miała kilka depresji.
Nie ma nic gorszego niz emocjonalnośc kobiety+ niskie IQ+ prymitywizm/zawodówka i te sprawy.
Z tego zawsze wychodzi to, co najgorsze.
Gdy spojrzymy na zdjecia jej dzieci, to tez widac w ich wygladzie typowe genetyczne objawy naturalnie niskiego ilorazu inteligencji i wrodzonego prymitywizmu.

wrozkaewelina

Szczerze mówiąc nie wiem skąd te biadolenie jeśli chodzi o to, że to naprawdę "mocny film". Uważam, że nie brak mi empatii, czytałam o tej dziewczynie i jak dla mnie jest to nie do wyobrażenia, ale jeśli chodzi o ten film... no cóż.. na co tu się niby przygotowywać? Film naprawdę marny, jak dla mnie to taka nieudolna próba oddania dramatu tej dziewczyny, nic poza tym:)

iika

Otwórz oczy.

wrozkaewelina

Widziałam ten film i film pt: dziewczyna z sąsiedztwa. Oba przedstawiają te historię z zupełnie innej perspektywy i ta druga historia jest o wiele bardziej drastyczna. Niestety nie znam faktów więc nie wiem, który film jest bliższy prawdzie ale jak się dokształcę to dokładniej będę mogła przedstawić moją opinię dotyczącą filmu.

ocenił(a) film na 4
ankaa1989_filmaniak

Bliższy prawdy jest 'An American Crime' ale nie znaczy to, że jest lepszy. 'Dziewczyna z sąsiedztwa' dość mocno odbiega od prawdziwej historii, ale jest dużo mocniejsza i dużo lepiej zrealizowana. Jak dla mnie najmocniejszy film jaki widziałem. I nie chodzi o ilość krwi czy poziom znęcania się. Po prostu nie można się po nim otrząsnąć.

Leszy2

tak jest mocniejszy.zabolał mnie gwałt i jej okaleczenie(zwłaszcza punktu G) jak można usunac tak waznego narządu u kobiet i to palnikem gaz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones