PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=334477}

Amerykańska zbrodnia

An American Crime
7,4 27 764
oceny
7,4 10 1 27764
Amerykańska zbrodnia
powrót do forum filmu Amerykańska zbrodnia

Spoiler

ocenił(a) film na 9

strasznie wzruszający, masakra.. Ciężko sobie wyobrazić, co musiała przejść ta dziewczyna. I jeszcze ta patologia wśród dzieci, co one miały urojone w głowach, żeby bez najmniejszego wahania się robić tak potworne rzeczy na tej dziewczynie ? uważały to za słuszne, bo taka była dla niej kara itd ale jak tak można? naprawdę trudno to wszystko pojąć. A o rodzicach nie wspomnę, jak oni mogli zostawić dzieci w takich warunkach ? nie mówię już o wyglądzie domu w filmie, ale gdy zobaczyłam autentyczne zdjęcia zmarłej Sylvi, i tego miejsca w której przyszło jej umrzeć,to się przeraziłam. Film według mnie bardzo dobry,ale po przeczytaniu tej historii w internecie i obejrzeniu zdjęć, stwierdziłam, że strasznie lekko ukazali fakty. Gdybym była którymś z jej rodziców, to nigdy bym sobie nie wybaczyła, jak można być tak nieodpowiedzialnym i podrzucić swoje dzieci do obcej rodziny, bo przecież bez nich jest łatwiej. Straszne.. z filmu utkwił mi w pamięci cytat " poświeciła mnie, żeby chronić dzieci. Poświeciła dzieci żeby chronić siebie " co za okrutna baba .. brak słów.

pounds

także widziałam zdjęcia Sylvi.. tragedia straszna.. nie rozumiem zachowania rodziców/Gertrude/a nawet Sylvi. Nie próbowała nawet uciekać. Wiadomo jednak, że nikt by jej nie pomógł, a nie chciała również zostawić siostry. Swoją drogą nawet się nie broniła. Nikt jej też nie pomagał. Sąsiadka wiedziała, jak wygląda Sylvia i widziała zachowania Gertrude. Ręce po prostu opadają, do czego zdolny jest człowiek..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones