PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=334477}

Amerykańska zbrodnia

An American Crime
7,4 27 765
ocen
7,4 10 1 27765
Amerykańska zbrodnia
powrót do forum filmu Amerykańska zbrodnia

Nie mogę uwierzyć, że ludzie potrafią być tak okrutni.
Płakałam podczas tego filmu chyba więcej, niż przez całe życie.

Bettka

Rozumiem Cię. Ja poznałem tę sprawę niedawno, przeczytałem kilka dni temu w necie, że zidentyfikowano w szkole tę swołocz Paulę, która pracuje jako nauczycielka/pedagog /???/ Czytałem o historii z 1965 roku wszystkie możliwe artykuły, sporo jest drastycznych filmów na YouTube z opisami. Widać mam słabe nerwy i jestem wrażliwy, bo nie mogę przestać o tym myśleć i trzy dni mnie bolała głowa ze stresu po przeczytaniu o tym plus bezsenność. Tego nie da się opisać, co ta dziewczyna przeżyła i co czuła. Nawet męczennicy nie doznali takich potworności. Zbydlęcenie tych kreatur przekroczyło wszystkie możliwe granice. Skandalem są kary jakie otrzymali. Wszyscy powinni być........... można sobie dopowiedzieć co się powinno z nimi zrobić, tym czasem Paula wyszła z więzienia chyba po 7 latach i nadal cieszy się życiem. To samo reszta tych gnoi. Powinno się też ukarać świadków - idiotów sąsiadów, pastora, rodziców, rodzeństwo za totalne zaniedbanie. Dawno nic mnie tak nie poruszyło, zszokowało i dobiło. Wypowiadam się, a nawet nie widziałem filmu. Widziałem tylko urywki, zapowiedzi. Po prostu nie jestem w stanie go obejrzeć i długo nie będę. Natomiast rzeczywistość była jeszcze gorsza, a prawdziwa Gertruda i ta banda była jeszcze bardziej odrażająca i podła. Na YT jest nagrana rozmowa z Johnem jr. i Gertrudą - zero skruchy, zero wyrzutów sumienia. Zbydlęciała, podła dzicz bez wyższych uczuć. Tyle ode mnie...

ocenił(a) film na 5
Bettka

To mało płakałaś w takim razie... ale nadrobisz :)

ocenił(a) film na 9
kryszti

Masz rację, nie płaczę zbyt często ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones