PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=334477}

Amerykańska zbrodnia

An American Crime
7,4 27 764
oceny
7,4 10 1 27764
Amerykańska zbrodnia
powrót do forum filmu Amerykańska zbrodnia
ocenił(a) film na 8
pjlad

przecież film oparty na faktach, sprawia Sylvii Likens to autentyczna sprawa;) więc co to za element niedowierzania xD

ocenił(a) film na 8
nierozumiemnic

Chyba pjaldowi chodziło właśnie o to, że nie może sobie wyobrazić czegoś takiego za prawdziwe. Zresztą ja mam podobne odczucia. Nie podważam prawdziwości tej sprawy, ale oglądając ten film, aż wierzyć się człowiekowi nie chce, że nikt nie zareagował. Żaden sąsiad, a przecież krzyki tak torturowanego dziecka na pewno były słyszalne w okolicy, żaden domownik, żaden gość domu. Trudno pojąć aż taką znieczulicę i to, że każdy dookoła był tak samo popaprany.

ocenił(a) film na 8
givi

no w takim ujęciu faktycznie, racja. W to, że nikt nie reagował naprawdę ciężko uwierzyć, z resztą ta sprawa zwróciła uwagę mediów i ludzi na to, jak żyło się w tamtych czasach na przedmieściach w USA - nikt nie wtyka nosa w 'nie swoje' sprawy...W to może być ciężko uwierzyć, i zgadza się - krzyki były słyszane przez sąsiadów.

ocenił(a) film na 7
nierozumiemnic

Mnie też się w głowie nie mieści takie zachowanie. OK rozumiem jednostkę w tym przypadku Gertrudę i jej skłonności do sadyzmu. Może jeszcze wpływ na dzieci, które nie odróżniały co dobre a co złe. Zupełnie nie mogę pojąć jak tyle przypadkowych ludzi dołączyło się do tej procedury. Normalny człowiek chociaż z minimalną moralnością i sumieniem na widok takich scen powinien zareagować.Ja osobiście wywalił bym na początek Gertrudzie z liścia i rozgonił to całe towarzystwo na siedem wiatrów.

ocenił(a) film na 10
Zibi1503

Takie rzeczy dzieją się dookoła nas, w 21 wieku, nadal!! wiec jak nierealne? Na wsiach ojciec wykorzystuje seksualnie córki, i bije rodzinę a wszyscy wiedzą i każdy siedzi cicho.Dlatego trzeba reagować, może własnie po to ten film..

ocenił(a) film na 10
monka_15

Ponadto jej krzyków nie było słychać, była trzymana w piwnicy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones