PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767720}

Amerykański szatan

American Satan
6,2 2 355
ocen
6,2 10 1 2355
Amerykański szatan
powrót do forum filmu Amerykański szatan
ocenił(a) film na 8
Ab189

Dołączam się do pytania...

1pysia1

Szczerze wątpię. Nawet w USA to będzie chyba w limited, dystrybucji.

ocenił(a) film na 5
1pysia1

Spokojnie miśki, trzy miesiące i dzięki bogowi internetu popatrzymy sobie na naszych muzyków :)

Ab189

Szansa jest, że będzie w Polsce (mała ale jest). Początkowo film miał być puszczany tylko w wybranych kinach w USA, Kanadzie, Meksyku, a w Europie w GB, ale teraz dystrybucją (teoretycznie na cały świat) ma się zająć Miramax. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Ab189

Wątpię że będzie, ale trzeba być dobrej myśli... Najwyżej za 2-3 miesiące obejrzymy w internecie;p

CliqueOla

dziś na oficjalnym instagramie american satan zostala opublikowana informacja ze premiera w innych krajach (jest w nich takze Polska) odbedzie sie 8Listopada

Totorba

Wiem, jestem na bieżąco z ich instagramem i twitterem, już nie mogę się doczekać premiery:D Dobranoc!

ocenił(a) film na 7
CliqueOla

I była ta premiera czy nie bardzo?

CliqueOla

kiedyś końcu będzie i w Polsce ale to może potrwać, tymaczasem jest już na itunes

ocenił(a) film na 8
Ab189

jest już na stronach internetowych, Andy kilka dni temu wrzucił post na instagrama, że film jest już do kupienia więc to była kwestia kilkunastu godzin, aż pojawi się w internecie

Ab189

chcesz to moge dać ci link do obejrzenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones