PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767720}

Amerykański szatan

American Satan
6,2 2 355
ocen
6,2 10 1 2355
Amerykański szatan
powrót do forum filmu Amerykański szatan

satan

użytkownik usunięty

OPIS FILMU:Członkowie zespołu rockowego rzucają szkołę i przeprowadzają się na Sunset Strip, by spełnić swoje marzenia i rozpocząć muzyczną karierę. Szybko okazuje się, że talent i pasja nie wystarczą, by przeżyć w Kalifornii. Chłopcy zwracają uwagę tajemniczego nieznajomego, który wykorzystuje ich tymczasową słabość. Dzięki zawarciu faustowskiego paktu zespół odnosi nieziemski sukces i na trwałe zapisuje się na kartach historii rocka. Jednak czy muzykom uda się odzyskać kontrolę nad swoim przeznaczeniem, nim będzie za późno?

Chciałam dodać do opisu przy tytule ale coś się nie udało...
Wg mnie dobry mocny film z dużą dawką dobrej rockowej muzyki.
Zespół który przypieczętowuje pakt z diabłem po to by stać sie sławny i bogaty - trochę to może brzmi jak bujda ale z filmu dowiemy się ze takie zjawisko ma miejsce w USA,ze niejeden artysta zawarł taki pakt by być sławnym,znanym...
Jak dla mnie amerykanie potrzebują kogoś na kogo mogą zwalić wszystko zło,każdy zły występek wiec wmawiają ludziom ze to wszystko wina diabła...
ale czy na pewno?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones