PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473314}
5,6 52 299
ocen
5,6 10 1 52299
Amerykańskie ciacho
powrót do forum filmu Amerykańskie ciacho

czemu takie niskie noty???

użytkownik usunięty

może nie jest to zbyt wciągający film akcji ,a rola Kutchera pozostawia jak zwykle wiele do
życzenia, ale moim zdaniem jest to dobry film o życiu. Jeden chyba z nielicznych gdzie nie ma tego
żałosnego happy endu - bohater w końcu dostaje nauczkę, wyciąga wnioski i zaczyna robić coś
ze swoim życiem.

ocenił(a) film na 7

zgadzam się z Tobą, w końcu coś innego do obejrzenia, spodziewałem się komedii, a wyszło o życiu, i dobrze. Koniec dobry.

użytkownik usunięty
mkon123

też tak myślałam , sam Kutcher chyba tak na mnie działa, że w momencie gdy ujrzę go na okładce, (nie przeczytawszy uprzednio recenzji..) każdy film z jego udziałem wydaje mi się komedią.:)
a tu miłe w sumie rozczarowanie, czasem się przydaje trochę odpoczynku od tych komedii gdzie wszystko pięknie zawsze jest, każdy wszystko ma i zawsze wszytko się udaje. Komedie też są spoko, od czasu do czasu, taka odskocznia od naszego właściwie szarego, 'zwykłego' życia, no ale bez przesady..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones