PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473314}
5,6 52 301
ocen
5,6 10 1 52301
Amerykańskie ciacho
powrót do forum filmu Amerykańskie ciacho

kiepsko

użytkownik usunięty

Chciałam obejrzeć lekką,zwiewną komedię ,a tu .. totalne nieporozumienie,Dobrze, wątek łatwych dziewczyn, mężczyzny , który w gruncie rzeczy okazuje się nie jakimś tam przebojowym uwodzicielem lecz zwykłą dziwką , nie poruszył mnie wcale.Momentami widziałam przebłyski ,próby udowodnienia przez reżysera .. że ten film naprawdę choć trochę może się spodobać.Mnie, jak już wspomnniałam nie zachwycił.Puste , niekompletne teksty ,scenariusz .. flaki z olejem. Płaczący Aszer, dzwoniący w jakimś motelowym gniastku do mamy .. nie! nie! nie! to już nawet nie było zabawne , a moze jednak ,, miało ? choć z pewnością nie było to zamierzenie tegoż momentu.Niezaprzeczalnym plusem zarówno ze strony mężczyzn i kobiet , jest ukazanie pięknych ciał obu płci w tym , eh..filmie.

ocenił(a) film na 7

Totalne nieporozumienie czy raczej błąd wynikający z tego, że nie czytałaś? Odkąd to filmy obyczajowe wyglądają jak lekkie komedie?

użytkownik usunięty
zariwa

Błąd wynikający z tego iż nie czytałam ? hmm filmów nie traktuję jak książkę nie sugeruję się czytadłami , dla mnie stanowią doskonałą aczkolwiek w tym wypadku tandetną audiowizualność,
nie nazwałabym tego filmem obyczajowym , to tylko bezsensowny przydomek
Jednak dziękuję za komentarz : )

ocenił(a) film na 8

A gdzie masz napisane, że to jest lekka i zwiewna komedia??? Nawet po opisie można się spodziewać czegoś innego. Totalny nieporozumieniem jest adres, jaki wybrałaś na zaspokojenie swoich pragnień. Zmień podejście, bo jeszcze wiele razy się zawiedziesz (mówię szczerze, nie złośliwie). Film jest bardziej dramatem z mądrym przesłaniem i ciekawym zakończeniem. Ale dalej daleki od komedii. Czytaj jednak opis filmu przed obejrzeniem, jak i opinie ludzi i gatunek. Unikniesz w przyszłości wielu rozczarowań.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones