PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473314}
5,6 52 301
ocen
5,6 10 1 52301
Amerykańskie ciacho
powrót do forum filmu Amerykańskie ciacho

trzeba go zrozumieć

ocenił(a) film na 8

bardzo dobry film w brew pozorom i opinią jakie tu krążą

ocenił(a) film na 8
sayanx

zal mi ludzi których nie rozumieją fenomenu tego filmu! ale możne łatwiej wam ocenić ojca chrzestnego 10/10

ocenił(a) film na 5
sayanx

jakie widzisz w nim przesłanie?

akinomek

dokumentalne ?

ocenił(a) film na 5
profanoom

ogólne. Co Was w tym filmie tak zachwyca? czy to, że jest taki "prawdziwy", bo opisuje życie, które prowadzi wielu ludzi, czy może to, że jest tam wiele scen związanych z seksem, czy może to, iż Kutcher dobrze się wpasował do roli? Ja za bardzo nie widzę tutaj czegoś, co mogłabym pochwalić. Ot, prosta historyjka, w której spotykają się "dziwkarz i dziwka" (za przeproszeniem - bo sama nie wiem, jak określić takich ludzi żyjących na koszt swoich sponsorów - partnerów) , zakochują się w sobie i zaczynają prowadzić normalne życie, jak większość z nas. Sens? ja go tutaj nie widzę. Jedyne przesłanie jakie mi przychodzi na myśl to: nie rób tak, bo zostaniesz dowożącym pizzę.

użytkownik usunięty
sayanx

Dla mnie był niesamowicie zabawny! nie rozumiem osób, którzy twierdzą, że film pokazuje tylko jak to kobiety są poniżane.. lub też , że sceny pokazują - cytuje '' pieprzenie i samą nagość ''. Dla mnie jak najbardziej 10/10 ! :)

Jak można dać tak wysoką opinię za tak kiepski, przewidywalny i nużący film.. Wahałam się przez chwilę nad oceną dla filmu, zdecydowałam, że 5 będzie odpowiednie...

ocenił(a) film na 7
sayanx

Zgadzam się. Po tytule i przystojnym głównym bohaterze wzięłam ten film za kolejną lekką komedię i mile się zaskoczyłam. Film oczywiście z początku zabawny, ale wbrew pozorom całkiem realistyczny (także to "pieprzenie i sama nagość"). Pokazuje jak ludzie lubią czerpać z życia garściami i niektórych udaje się to perfekcyjnie. Niestety wcześniej czy później dostają po d...., bo nie zawsze miłość musi zwyciężyć.

ocenił(a) film na 7
Alassea

I ja sie zgadzam z Toba. Myslalam ze bedzie to wlasnie kolejna komedia bez przeslania. Film naprawde dobry. Nie nalezy sie zniechecac pierwszymi 30minutami.

ocenił(a) film na 7
rodzyna132

Film bardzo fajny :) z przeslaniem ze milosc kiedys kazdego z nas znajdzie predzej czy pozniej:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones