PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118733}

Amityville

The Amityville Horror
6,7 85 754
oceny
6,7 10 1 85754
6,3 7
ocen krytyków
Amityville
powrót do forum filmu Amityville

Udany remake

ocenił(a) film na 8

Po porownaniu wersji z 1969 roku z ta,nowsza,stwierdzam wyzszosc remake'u nad orginalem-to wylacznie moja opinia!W tej wersji brak dluzyzn i nudy poprzednka.Pozatym bohaterowie sa lepiej przedstawieni.I duzy plus za koncowke filmu:-)

ocenił(a) film na 6
iza198444

Zdecydowanie, 6/10.

ocenił(a) film na 8
Shiloh

Zgadzam sie!a Ryan Reynolds wypadl lepiej od Jamesa Brolina.

ocenił(a) film na 6
iza198444

Najlepiej spisali się właśnie Reynolds i James. Reszta zagrała słabo.
Jeśli chcesz, prześlę Ci fragment mojej pracy magisterskiej o remake'ach horrorów, gdzie porównuję oryginał Horroru Amityville z remake'iem.

ocenił(a) film na 8
Shiloh

Tak,masz racje.Chetnie poczytam:-)a jak i gdzie przesles?pytam bo od niedawna tu pisuje

ocenił(a) film na 6
iza198444

Podaj mi maila to prześlę ci skan w załączniku.

ocenił(a) film na 8
Shiloh

Probowalam podac adres,ale nie pozwala mi go opublikowac.niestety.

ocenił(a) film na 6
iza198444

Więc prześlij mi go w wiadomości na mój profil. Jeśli się nie uda, pomyślimy co dalej.

ocenił(a) film na 8
Shiloh

Niestety-tego tez nie moge.jestem nowa

iza198444


w ten sposób:

michael.69
@
o2.
pl

ocenił(a) film na 8
michael_69

Hm??ale po co swego maila podales publicznie?nie boisz sie,ze jakis troll bedzie Cie nekal?

iza198444

haha....nie :), ja nie traktuję netu na poważnie, to nie moje życie, moje życie jest za prawdziwym oknem....
pozdro.

ocenił(a) film na 8
michael_69

Madre slowa,kolego:-)takze pozdrawiam:-)

użytkownik usunięty
iza198444

Widziałem wczoraj ten film. 7/10.

ocenił(a) film na 8

Dobry film.jak dla mnie.

iza198444

Tylko zastanawiam sie ike rzeczywistych wydarzen bylo w tym filmie (o ile wogole cala ta historia to prawda) a i pomylilas sie bo w 1969 nie nagrqli amytiville

ocenił(a) film na 8
mateusz19l24

Tak,racja,to byl 1979 ,dzieki za sprostowanie;-) Hm w filmie jest jakis procent prawdy.Tzn.zabojstwo rodziny przez ich krewnego faktycznie bylo(w necie znajdziesz opis).i do tego domu,po zbrodni wprowadzila sie rodzina,ktora twierdzila,ze tam strasz.To tyle faktow.reszta to wesola tworczosc rezysera. Pozdrawiam.

iza198444

No wlasnie czytalem ze to Lutzowie wymyslili te zjawy dla slawy i pieniedzy... A tak poza tym to film srednio mi sie pidobal, podobny do Poltergeista...

ocenił(a) film na 8
mateusz19l24

Wlasnie-ot i gotowy scenariusz. Mi sie podobal.

iza198444

A ja jestem troche zawiedziony

ocenił(a) film na 8
mateusz19l24

No cóż,co czlowiek,to inny gust. Gdy wszystkim podobalo sie to samo,nudno by było na świecie.

iza198444

O to to

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 4
iza198444

Nie oglądałem starszej części, ale ta niestety mnie nie urzekła...

ocenił(a) film na 3
iza198444

Dawno ten dennego, zupełnie niestrasznego horroru nie widziałem. A do wersji z 1979 r. zupełnie nie ma startu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones