PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31040}

Love's a Bitch

Amores perros
7,8 70 354
oceny
7,8 10 1 70354
7,4 23
oceny krytyków
Amores perros
powrót do forum filmu Amores perros

Znacie jeszcze filmy w podobnym klimacie z typowym dla tych produkcji wciągającymi,prawdziwymi historiami z życia i poplątanymi wątkami?

ocenił(a) film na 8
Ready2

http://11.14.filmweb.pl/

ocenił(a) film na 6
Tomoos

No "Magnolia" i nasza "Warszawa" Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 9
Ready2

Magnolia - bardzo dobry film.

HerrDecadens

Magnolia jest filmem długim 3h i posiada wielowątkową fabułę, ale tylko to łączy go z "Amores perros". Magnolia to film melancholijny momentami chciało mi się spać. Zdecydowanie polecam Crash, chyba jest najbardziej podobny do "Amores".

ocenił(a) film na 6
Ready2

"Na skróty" R. Altmana? można powiedzieć, że to protoplasta tych filmów jeśli chodzi o taką wielowątkową konstrukcję.

ocenił(a) film na 8
Ready2

Co do przeplatanych watkow to Snatch i Pulp Fiction, i Lock, Stock and two smocking barrels - ale "prawdziwe historie z zycia" chyba sie juz nie zaliczaja... ;)

ocenił(a) film na 10
Ready2

Upadłe Anioły, filmy Tarantino oraz Memento.

Ready2

Trochę "Miasto Gniewu". Przy czym osobiście nie lubię tego filmu.
Ja sam jako offowy twórca kina, nakręciłem film zainspirowany twórczością Inarritu. Zapraszam do oglądania.
http://www.youtube.com/watch?v=UVlZgyboXrs

użytkownik usunięty
Ready2

magnolia, traffic [pierwszy z 'tego' typu jaki ogladalam], miasto gniewu.
cos by sie jeszcze znalazlo :)

ocenił(a) film na 8
Ready2

"Miasto Boga" jest w bardzo podobnym klimacie. Wiele wątków i akcja też dzieje się w slumsach, tyle, że brazylijskich.

ocenił(a) film na 9
Ready2

ostatnio "Błekitny deszcz".

ocenił(a) film na 7
Flav

Ja od siebie dodaję Odwrócić przeznaczenie.

ocenił(a) film na 9
Ready2

Może nie z aż taką ilością wątków, ale w podobnym klimacie masz "Traffic", z cudownym Benicio del Toro.

Jeśli chodzi o plątanie wątkówa, to też świetny nowy film "Granice miłości" z Charlize Theron. Polecam

ocenił(a) film na 10
Catherine

"Traffic", "The Air I Breathe", "Crash", "Magnolia"

Te cztery szczerze polecam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones