PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568}

Anakonda

Anaconda
5,0 51 916
ocen
5,0 10 1 51916
3,5 12
ocen krytyków
Anakonda
powrót do forum filmu Anakonda

Boli mnie to do dziś...
Przecież film miał świetny klimat, thrillerową muzykę, dobre aktorstwo... dlaczego nie powstała druga część, która kontynuuje fabułę jedynki, tylko wymyślili sobie Borneo, nierealne miejsce dla anakond i jeszcze ten kwiat wiecznej młodości...

Mój pomysł na fabułę drugiej części:
Jennifer Lopez i Ice Cube pojawiają się epizodycznie na początku filmu. Jest pokazane, jak opowiadają swoją straszną historię ale nikt nie chce im uwierzyć w istnienie tak dużych węży. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że zniknęła reszta ekipy, dlatego np. Prezydent Brazylii wysyła do Amazonii najemników, by "poznali prawdę" na temat zaginięcia reszty bohaterów z pierwszej części. Oprócz najemników, do Amazonii potajemnie wybiera się grupa ciekawskich (np. naukowców lub też łowców nagród), którzy uwierzyli w opowieść Lopez i Cube'a i chcą złapać anakondę. Okazuje się, że Paul Sarone żyje i spotyka ciekawskich, dołącza do nich.. wąż zaczyna zabijać, drogi najemników i łowców nagród krzyżują się... dalszy bieg wydarzeń dowolny.

Oczywiście to tylko moja fantazja
Szkoda, że zniszczono tak dobry potencjał, jaki miała druga część.

ocenił(a) film na 7
Bielak_812

Z tym, że postać grana przez Ice Cube zginęła pożarta przez węża ;) A co do Paula to pożarty, zwymiotowany z połamanymi kośćmi, jakoś nie widzę by mógł to przeżyć. Aczkolwiek sam pomysł na kontynuację nawet dobry.

ocenił(a) film na 6
darkar1998

Sprostowanie. Postać grana przez Ice Cube'a nie zginęła. Ocalał razem z Lopez i Stolz'em.

ocenił(a) film na 7
Krzychu_800

Faktycznie, mój błąd, murzyn przeżył, musiało mi się coś pomylić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones