PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568}

Anakonda

Anaconda
5,0 51 929
ocen
5,0 10 1 51929
3,5 12
ocen krytyków
Anakonda
powrót do forum filmu Anakonda

SKANDAL!!!

ocenił(a) film na 1

Zamiast po przedłużającym się meczu Polski z Argentyną w siatkówkę puścić od razu 24 godziny to męczą nas głupią, denną i miernowatą Anakondą (1/10), którą było można dać w innym terminie. !!!!!

użytkownik usunięty
StatusQuo

Pragnę przypomnieć, że film według programu miał się rozpocząć o godzinie 22.15, a przez tę denną siatkówkę zaczął się o 22.55. Nie każdy jest fanem sportu, a telewzja jest dla wszystkich, nie tylko dla Ciebie.

ocenił(a) film na 7

właśnie, masz rację, tym bardziej że Anakonda to bardzo dobry film z rewelacyjną grą Johna Voighta, a nasi siatkarze upokarzali nas męcząc się z głupią Argentyną...

StatusQuo

raczej tak, anakonda to denny film ... Ale jedyne co mnie pocieszyło to właśnie mecz Polski z Argentyną i fuks 3;2 dla nas ;D

użytkownik usunięty
StatusQuo

Ale "Anakonda" zaczęła się chyba jeszcze przed 23.00. Gdyby puścili od razu "24 godziny", to byłoby to chyba jeszcze większe przegięcie, bo pierwotnie serial miał się rozpocząć o 0.05.

StatusQuo

Siatkówka nie jest "denna",a użycie tego epitetu nie było moim zdaniem na miejscu z tego powodu,że w tą "denną" siatkówkę grali nasi walcząc o Polskie zwycięstwo.:)Z resztą mogłeś napisac po prostu,że nie lubisz tego sportu,a nie w złości na opóźnienie filmu obrażac zwolenników siatkówki.To forum ma służyc wyrażaniu własnej opinii na temat konkretnego filmu,a nie użalaniu się nad niezależnym od kierowników stacji opóźnieniu./A wracając do tematu wiodącego,to film wg mnie niezły.Ice Cube o dziwo bardzo dobrze odegrał swoją kwestię.Gra aktorska ogółem całkiem całkiem.Efekty specjalne-przyswajalne.muzyka-bez uniesień.Temat-raczej tradycyjny jeśli chodzi o produkcje ze zmutowanymi olbrzymami w roli głównej.Było wiele niedorzeczności,które mogłabym wymienić,ale nie będę tu wszystkich męczyć.Reasumując moja ocena filmu 5/10 :)

użytkownik usunięty
fairyEvelyna19

"a nie w złości na opóźnienie filmu obrażac zwolenników siatkówki"
Gdzie on obraził zwolenników siatkówki? Napisał o samym sporcie, że jest denny. Aha, to jak teraz ktoś napisze, że jakiś mój ulubiony film jest denny to mam to brać fo siebie i uważać za atak na swoją osobę? Ogarnij się. Ehh ci fanatycy sportowi, aż żal czytać ich wypociny...

ocenił(a) film na 1
fairyEvelyna19

Napisałem DENNA o Anakondzie a nie o Siatkówce... Naucz się dziecko czytać ze zrozumieniem. hihihi :) A siatkówkę KOCHAM. Nie złościłem się o opóźnienie filmu tylko o to że czekałem na 24 godziny za długo.

Tyle ja.

ocenił(a) film na 7
fairyEvelyna19

Dokładnie idioto, naucz się czytać... a inna sprawa, jak można Anakondę nazwać denną??

ocenił(a) film na 7
StatusQuo

ja kiedyś się też tak w******** jak miał lecieć "noc żywych trupów" o 23:55 bodajże, a przez TOP Trendy musiałem czekać jeszcze 50 min bo tak się przedłużyło..

A co do "anakondy" zdecydowanie najlepszy animal atack jaki mógł powstać i to dość z doborową obsadą. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
StatusQuo

Nie wiem, co wy tak narzekacie na tę Anakondę, to bardzo dobry film. Inna sprawa, że już chyba 10ty raz leci na Polsacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones