PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467673}

Anakondy: Krwawe ślady

Anaconda 4: Trail of Blood
3,3 2 290
ocen
3,3 10 1 2290
Anakondy: Krwawe ślady
powrót do forum filmu Anakondy: Krwawe ślady

Ostatnia z części serii o wielkim wężu zabójcy, który z każdym kolejnym filmem miał coraz mniej wspólnego z tytułową anakondą będzie nam zaprezentowana już niebawem. Jeśli chcecie wiedzieć, jak zakończą się losy dzielnej blondyny Amandy nie oglądającej się na eksplozje, chorego na raka Murdocha "Gimliego", jak i oczywiście antybohatera całej serii o kolczastym ogonie, nie przegapcie tej okazji! Seans już w najbliższy piątek, 16.08 o 22 w Polsacie.

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Stawiam się juz a na kalendarzu zaznaczam na ścianie iż jutro o 22.00 siadam przed tv w jakim wielkim zaszczycie takiej sławy Ani Kondy :)
Jezu... Jak mogłam nie widzieć z Wami calej serii... Serce mi sie kraje :(
Ale mam nadzieję, że w przyszłym tyg poleci coś godnego uwagi :) i postaram sie być częściej :)

hapibo

A czy Ty nie oglądałaś trójki kiedyś na jakimś niedostępnym kanale? Bo był założony przez Ciebie temat na tamtym forum ;)

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

no właśnie, jak sobie dzis załączyłam ta trójkę to mnie oświecilo, ze to widziałam :) ale to nic, dzis mamy powtórny seans z Adim :)

hapibo

Hehe, może mu krwawe orchidee pomogą :) Miłego oglądania!

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

A ja nie widziałem poprzednich części.. nie ma sensu oglądać? ;<

BozekVooDoo

Streszczę Ci:
Murdoch (Gimli) jest śmiertelnie chory i sądzi że lekarstwo z krwawej orchidei, kwiatu rosnącego podobno tylko na Borneo może go uleczyć. Ale specyfik działa tylko na węże więc na nich prowadzone są testy by stworzyć ludzki odpowiednik. Anakondy zmieniają się w wielkie zębate żmije z kolcami na ogonie i uciekają. Na koniec przeżywa jedno ich młode bo zmienia się w zwykłego nie CGI pytona. I teraz zaczyna się 4ta część od testów na tytułowym potomstwie z 3ki.

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

:O Wow, ale ostra akcja. Dzięki! Teraz będę mógł oglądać ze spokojem :>

ocenił(a) film na 3
BozekVooDoo

Kochany Bozku! Nie masz sie czym przejmować, jeszcze jak 2 z orchideami byla cudna to do 3 części mialam 2 podejścia i sen mnie zmogl za każdym razem..materdeniu, cos strasznego! Nudny niemozliwie, zwłaszcza ze wczesniej zapodalismy sobie chwalebne Piranie3DD buhahhaha :)
Dzis stawiam sie na 4 części i mam nadzieję, ze z nudow nie umrę ;) jednak bez dwóch zdan obowiązkowo zgarne drinka i paczuszke slonecznika :)
A jak ksiazka?

ocenił(a) film na 2
hapibo

oj tam w części trzeciej było wiele ciekawych rzeczy chociażby kura, koza i szczury

Katharsisss

W czwartej będą "Karpaty" kręcone w Łajoming, czyli 100% równin w górach xD

ocenił(a) film na 3
hapibo

Ok, dzięki pani Hapibowa <3 Mam nadzieję, że nie zapomnę o tym filmie xDD
A książkę zacząłem nową, ale ostatnio nie mam kiedy czytać :C

BozekVooDoo

A co tym razem? :)

ocenił(a) film na 3
BozekVooDoo

No patrz. A ja sięwzięłam znowu za czytanie. Adi mnie nakręcił, każdą wolną chwilę poświęca na czytanie, nawet do śniadania, obiadu i na kibelek też. Już nie mówię, że do łóżka też: cyk światełko i książeczka czasem do 2 nad ranem! Adi wpadł w szał "Zwiadowców", pochłania tom za tomem.
Więc ja sięgnęłam po rozpoczętą już jakiś czas temu Dallas 66 Stephena Kinga, i się zaczytuję, na reszcie po 200 stronie się wciągnęłam :)
A co Ty czytasz aktualnie?

hapibo

Uaaaa, czytałem Dallas, tylko masz na myśli 63 ;) Super książka! U Kinga im grubiej tym lepiej :D Nie wiem jak on to robi, ale jego amerykańskie klimaty diabelnie wciągają. A cała ta idea opisanej podróży w czasie strasznie mi się spodobała :) A czytałaś "To"? Bo jest tam nawiązanie, które było genialne moim zdaniem :)

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Oczywiście, o klaunie, który lubował się w podjadaniu dzieci :) znaczy się, ujęte zostało, że dzieci ginęły w niewyjasnionych okolicznościach :) Nie wiem jak Ty tam z jego twórczością ale mnie fascynuje właśnie sam wątek Derry w większosci książek, przedstawione jako złowieszcze miasto, z nadnaturalnymi wlasciwosciami, pochaniajace i wykanczajace swoich nowoprzybyłych itd itd. A czytałeś "Lśnienie"? Lub oglądałeś którąś ekranizację? w połowie września wychodzi kontynuacja tej książki - NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ :)))))))))))))

PS. i rzeczywiście 63 - przepraszam :)

hapibo

Nie, właśnie nie czytałem "Lśnienia"! Straszne niedopatrzenie, ale paru starszych jeszcze nie upolowałem xD
Moje ulubione to m.in:
"Cujo"
"Christine"
"Pod kopułą"
"To"
Za to "Bastion" mnie trochę zawiódł, tzn. zakończenie. A najstraszniejsze było chyba "Miasteczko Salem", ale to może być też skutek całonocnego czytania xD

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Lśnienie polecam pełną gębą, przeczytaj, potem zobacz film, jest pierwszy z Nicholsonem, z 80 roku, jednak ja wolę tą kolejna wersję, zrobili z niej mini serial i tam gra Webber i Rebeca, w ogóle postać małego Dannego jest lepiej rozbudowana tak jak i całego hotelu, ten film z 97 polecam bardziej :) ale to wiesz, wszyscy sie kochają ni nicholsonie i ten pierwszy jest okrzyknięty złotem a ten drugi gównem :) a jak przeczytam już lśnienie 2 to Ci podeślę. Zresztą samo lśnienie też mogę podesłac, daj znać :) a poza tym Worek kości - przeczytasz -pokochasz z mety, naprawde, uwierz mi na słowo! mogę spakowac Ci obie!

hapibo

:) Jak kiedyś będę we Wrocławiu to mi wręczysz osobiście :D Z filmu znam tylko kultową scenę z awangardowego forsowania drzwi bez używania klamki ;) Kiedyś wreszcie się zbiorę na te dzieła.

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

ps. miasteczko salem bardzo... mroczne, rzeczywiście :)

hapibo

A weeeź, jak to czytałem, miałem łóżko przy oknie i ciągle mi się wydawało że tam wampir drapie we framugę xD

Valdoraptor23

Może to był malarz ? Oni zawsze drapią, zanim wezmą się do malowania...

ipsilon

Ale o drugiej w nocy? :D

Valdoraptor23

Pamiętaj, że 2 p.m. to tak naprawdę 14:00...może po prostu źle spojrzałeś ?

ipsilon

Fakt, było dość ciemno, mogłem źle spojrzeć xD

Valdoraptor23

Wyczuwam w Twojej odpowiedzi lekką nutę drwiny ! Czy ma Ci podać szable, czy może wolisz pistolet ??

ipsilon

Mam podjąć rzucony na ziemię kask? xD

Valdoraptor23

TYLKO NIE KASK !!!!!!!!!!!

Valdoraptor23

A ja aktualnie czytam Joyland Kinga...O !

Więcej nie powiem, bo dopiero zacząłem...

ocenił(a) film na 3
ipsilon

oooo!!!! a wiesz, że joyland można sobie posłuchać w radiu rmf fm? są archiwalne odc, można na str rmffu poszukac. pan tam ładnie czyta, polecam :)

hapibo

Zawsze (czyli od jakiegoś miesiąca) wydawało mi się, że to jego ostatnia z powieści ? A Ty mówisz o archiwalnych odcinkach ? Teraz jestem w kropce...

I jeszcze pan...żeby chociaż pani...

Ehhhhh...całe życie pod wiatr...

ocenił(a) film na 3
hapibo

Uhuhu, no to niezła faza na czytanie :3 A ja teraz Igrzyska śmierci ;>

BozekVooDoo

Oooo. Film oglądałem w ostatniego sylwestra i jako jedna z dwóch osób nie zasnąłem, muszę przyznać że zaskoczył mnie pozytywnie. Może kiedyś jak już zmęczę te wszystkie zakupione/pożyczone książki które zalegają na półkach to i to pochłonę :)

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

W tym roku druga część wchodzi do kin! Obejrzyj koniecznie, bedzie lepsza od 1 :>>

BozekVooDoo

Ciekawe czy znów będą generowane losowo zwierzaki xD Kurcze, taka technologia, ludzie pewnie generowali sobie picie, telewizję, chipsy, to z nudów zaczęli się zabijać na arenach kurcze!

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Hahahah xD Przydatna by była u nas bardzo :>

hapibo

Hehe, z piraniami to jest ciekawa sytuacja.
Najpierw była Pirania z 1978, potem jej sequel z 1981, następnie wierny remake pierwszej części z 1995 (ten oglądałem).
A teraz jeszcze Pirania 3D i sequel Pirania 3DD, które zapewne fabularnie za wiele się nie różnią poza faktem że ryby są prehistoryczne i jest przewaga osób rozebranych na ubranymi xD

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

ja pirani nie iwdziałam żadnej tylko tą 3DD i na tym miałam ubaw po pachy, zwłaszcza jak w jeziorku dziewczynie jedna pirania wlazła między nogi delikatnie mówią, a on do chłopaka "co mi robisz, przestań" a tem miał rączki 3 metry od niej. A potem ta sama pirania namąciła im w łóżku, ale już nic nie zdradzam, choć pewnie i tak zapomnicie zanim to poleci na pulsie, o ile to w ogóle puszczą bo tam golizna niemożliwa, wszystko podsycone seksem i wszelakimi jego odmianami :)
Adi też się wczoraj uśmiał :)
więc liczę na to, że któregoś pięknego dnia polecą piranie począwszy od pierwszej na naszych kanałach, ale super by było :)

hapibo

Jeśli by leciała Pirania3D lub 3DD to pewnie najwcześniej jako trzeci film w PFP, czyli przed północą z uwagi na taką ilość gore i golizny...

hapibo

Zapomniałem jeszcze o "Mega Piranii" z 2010r - ta najprędzej będzie emitowana na Pulsie z tych wymienionych moim zdaniem.

Valdoraptor23

O matko, dopiero o 22:00 !? Strasznie późno, nie wiem czy dotrwam/przetrwam...

ocenił(a) film na 3
ipsilon

i jak tam jedzonko na dzisiejszy wieczór mój drogi? :)

hapibo

Yyyyy...nie uwierzysz, ale miska z sałatką wypadła mi przez balkon, kiedy przechodziłem z nią do sąsiedniego pokoju ! :((

ocenił(a) film na 3
ipsilon

ależ wierzę!!! :)

a lody?

Valdoraptor23

Dobry wieczór. Miłego seansiku.

PotC_Fan

Dobry wieczór. W laboratoriach zawsze są odczynniki wszelkich kolorów, jakieś oranżady xD

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Biedne zwierzątka znowu

Valdoraptor23

Ciekawe, czy będą jakieś lalunie...

ipsilon

Będą.

Valdoraptor23

Asesese....oho, jest jedna ! Zielony żakiet !

ocenił(a) film na 2
ipsilon

No ba napewno

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones