PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=677515}
5,0 2 373
oceny
5,0 10 1 2373

Anatomia upadku
powrót do forum filmu Anatomia upadku

Choć jest tu kilka spostrzeżeń, które trafnie ukazują nieudolność polskich i rosyjskich służb w kwestii prowadzenia śledztwa, to jest to w głównej mierze emocjonalnie naładowana polityczna propagandówka.

Dopóki ktoś nie poda sensownego motywu potencjalnego zamachu, nie mam nawet zamiaru wierzyć w to, że nie była to zwykła katastrofa.

Smoleńsk 2010 to dla mnie efekt sumy nieudolności i partactwa Polaków oraz Rosjan.

ocenił(a) film na 1
Mr_MarQx

śledztwo było prowadzone "na wariata"- to fakt, ale teoria zamachowa lansowana w tym "dokumencie" to czyste sci-fi, trafne spostrzeżenia giną w natłoku chaotycznie serwowanych bzdur i insynuacji

yeticzek

ten film to klasyczny przykład "dokumentalnej" manipulacji.
powinno się go rozebrać na czynniki pierwsze i szczegółowo analizować na uczelniach wyższych o profilu dziennikarskim.

yeticzek

Nie istnieje Fantasy i sci fi. Ever is real

AlexRener

All is real.

Mr_MarQx

Nie jestem zwolennikiem teorii o zamachu, ale motyw jest - z tym że nie tam, gdzie go szuka większość. Motywem mogłoby być zabicie dowództwa polskich sił zbrojnych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones