PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720241}
6,2 19 761
ocen
6,2 10 1 19761
5,3 11
ocen krytyków
Anatomia zła
powrót do forum filmu Anatomia zła

Zaskakuje mnie ten aktor, w ciągu ostaniach dwóch lat mam wrażenie że jego kariera nabrała niesamowitego tempa, bo i muzyk discopolo i lekarz i żołnierz a teraz prokurator, czekam na jego rolę w filmie o M.Curiie

gowinska

Ja kibicowałem mu od dawna, pamiętam jeszcze jego pierwsze kroki, fajnie, ze się wybił, chociaż cały czas czekam na jego główną rolę, mam nadzieje, że się doczekam już niebawem :) no a w Anatomii jak zawsze genialnie :)

gowinska

Tak! Głowacki to jeden z lepszych aktorów obecnie. W "Anatomii zła" jest świetny!

fortysiek

Najlepszy dowód Orze za role w Bogach. A "Dziewczyna z szafy"? Dali czadu z Mecwaldowskim... Jako prokurator w pierwszym momencie mnie rozbawił, ale naprawdę fajnie wypadł.

ocenił(a) film na 10
gowinska

Ja go kojarzyłam z serialu "pierwsza miłość" potem zaciekawił mnie rolą w "disco polo" i teraz ta "Anatomia zła", nie spodziewałam się ze tak dobrze zagra i bardzo mile zaskoczył.

sschulz

Ja też jestem pod wrażeniem. Widać, że odnajduje się w różnych rolach. To świadczy o jego niebywałym talencie. Ostatnia dobra rola to faktycznie prokurator w filmie Bromskiego i drugoplanówka w "Karbali". Myślę, że jeszcze nie raz zaskoczy.

gowinska

W Anatomii zła zagrał fenomenalnie ale mam wrażenie że jeszcze do końca nie pokazał nam na co go stać:)

gowinska

Rola kardiochirurga w Bogach to był chyba punkt przełomowy. Rewelacyjna rola. Ostatnio dodał jeszcze świetny występ w Anatomii zła udowadniają swoją klasę.

gowinska

Też lubię tego aktora. Fajna rola w Anatomii zła. Życzę mu powodzenia ;)

gowinska

Ja mu kibicuje od kiedy zobaczyłem go w filmie "Oda do Radości" fajnie też zagrał w "80 milionów" a dalej było tylko coraz lepiej. Będę uważnie obserwował jego karierę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones