PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720241}
6,2 19 761
ocen
6,2 10 1 19761
5,3 11
ocen krytyków
Anatomia zła
powrót do forum filmu Anatomia zła

W pełni dopracowany scenariusz od początku do samego końca, dobra gra aktorów i zamiast komputerowych efektów specjalnych, mnóstwo ludzkich emocji które wzbudzają refleksje. To wszystko sprawia że film Jacka Bromskiego stał się jednym z lepszych filmów jakich oglądałem w ostatnich latach. Film godny polecenia w szczególności osobom które potrafią dostrzec to co nieoczywiste.

raf_kac

A to ciekawe na co zwróciłeś uwagę - thriller, można by naszprycowac efektmai, tu mamy trochę na poczatku, ta akcja w Afganistanie, dużo huku, dynamiki, potem dya=namika spada, ale ciekawe postaci i prowadzenie e=akcji podtrzymuje uwagę widza. Przynjamniej u mmnie. Tutaj nie ma typowych złych i brzydkich, tu wszyscy są tacy, zwyczajni, a jednocześnie we wszytkich jest zło...

ewa523

Mnie się bardzo podobała postać Lulka - taki spokojny człowiek, zwykły sąsiad, jednak skrywający mroczną tajemnicę. A to jak Stroiński go zagrał, to jest już mistrzostwo! Ta naturalność w takie nienaturalnej dla nas rzeczywistości była niesamowicie rozegrana.

Yellow23

W pełni się zgadzam, że Stroiński zagrał genialnie w tym filmie. Zagrać tak skrajne dwie strony osobowości na pewno łatwo nie jest. w ogóle film przemyślany i świetnie zrealizowany, trudno się czegoś doczepić.

raf_kac

Stroiński nareszcie został zauważony - mam nadzieję taką. Zasłużył sobie na tą nagrodę - zagrał rewelacyjnie. Ma dryg to taki ról. Twarz menela mu pomaga - bez obrazy ale taką ma:) Zgadzam się, że scenariusz jest dopracowany. Cała akcja powoli się rozkręca, a sama intryga jest ciekawa. Chyba z tego względu tern film po prostu jest dobry.

raf_kac

Mam takie wrażenie, że trzeba ten film obejrzeć co najmniej 2 razy żeby zauważyć te wszystkie szczegóły spiskowe dialogi na pozór nieistotne przemycone przez Bromskiego. A ścieżka dźwiękowa, jak dla mnie dopełnia cały film.

321monia

Co do muzyki nie jestem do końca przekonany..czasami coś mi w niej nie pasowało. Ale fabuła świetna, aktorzy fenomenalnie zagrali. Cały film do końca w mrocznej tonacji takie kino lubię ;)

raf_kac

Oczywiście, że zasłużona nagroda. Rola Stroińskiego wcale nie prosta. Role tak na prawdę tworzy zamysł reżysera i talent aktora. Tutaj mamy świetny przykład na to, że doświadczenie to podstawa sukcesu.

ocenił(a) film na 8
raf_kac

Jeden z najlepszych polskich filmów akcji od lat, jestem bardzo mile zaskoczony. Szczególnie kreacja Stroińskiego zapada w pamięć, zagrał genialnie. Ale Kowalczyk i Głowacki niewiele mu ustępują.

raf_kac

Sama lepiej bym tego nie ujęła. Nacisk na emocje widać szczególnie. Naprawdę warto! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones